Buďte krásná na jaro s Onclé!

19.04.2023

Dámská řada Onclé představuje sadu proti striím a celulitidě.

S příchodem jara chce každá žena mít pevné tělo, pružnou a vyhlazenou pokožku. Avšak někdy nám v tom brání strie nebo celulitida. Celulitida se objevuje nejčastěji na stehnech. Objeví se, když tukové buňky pod kůží tlačí na pojivou tkáň a vznikají tak dolíčky na kůži. Existuje však několik kroků, díky kterým budete mít pokožku pevnou a hladkou.

Nejlepší kombinací pro redukci celulitidy je zdravá strava, pravidelné cvičení, vhodné prádlo a správně zvolená kosmetická péče. Nezdravá strava způsobuje hromadění tukové tkáně pod kůží, proto omezte například alkohol a pečivo. Abyste se zbavila celulitidy na stehnech a na nohou, cvičte nejvíce spodní část těla. Pravidelné cvičení, i kdyby jen 20 minut denně, pomůže zvýšit krevní oběh a spalovat tuky. Také časté nošení kompresního prádla není vhodné. Může omezit Váš krevní oběh.

I když příčina celulitidy není jen v naší kůži, tak její výskyt může zhoršit slabá a nedostatečně vyživená pokožka. Nedostatek hydratace a kolagenu může pokožku ještě více oslabit. Vyzkoušejte Dámskou řadu Onclé obsahující extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí.

Řada obsahuje 3 produkty: Olejové sérum, Tělový balzám a Olejový peeling.

Olejové sérum je skvělé pro redukci celulitidy a je vhodné i pro dehydratovanou a stárnoucí pokožku. Tělový balzám pečuje o pokožku a zpevňuje ji. Také obnovuje vnitřní struktury a díky 3D kyselině hyaluronové hydratuje kůži do hloubky. Olejový peeling je výjimečný svým obsahem 98 % komplex vysoce kvalitních aktivních olejů a drcená šípková zrníčka, která jemně odstraňují svrchní buňky pokožky.

Dopřejte si tuto pečující kombinaci. Nejprve použijte peeling, poté sérum a na závěr balzám. Pokožka bude regenerovaná, zpevněná a chráněná. Na dotek bude krásně hebká a Vy se budete cítit přirozeně krásná.
S Onclé nezapomenete na svůj přirozený půvab.