Bünchen č.1 v péči o dětskou pokožku v Německu

29.07.2022

Zkušenosti, znalosti, odpovědný přístup. S touto filozofií původní německá značka BÜBCHEN již přes 60 let vyvíjí, vyrábí a uvádí na trh produkty, které chrání jemnou dětskou pokožku a pečují o ni. Každá jednotlivá položka v sortimentu je výsledkem intenzivního výzkumu, pečlivého výběru přírodních ingrediencí a přísné kontroly na všech úrovních. Výsledkem je mimořádná kvalita všech produktů BÜBCHEN a spotřebitelsky velmi příznivý poměr ceny k užitné hodnotě.

Uvnitř je to, co je dobré!

Pokožka novorozence je bezbranně jemná a stejně tak i citlivá. V průběhu prvních týdnů a měsíců si dětská pokožka postupně osvojuje všechny důležité funkce, které jsou pro pozdější zdravý život jedince nepostradatelné, přičemž odpovídající zralosti dosahuje pokožka dětí cca ve věku 6 let. Právě proto je v případě nevyzrálé pokožky čerstvě narozeného dítěte zcela na místě svědomitá péče, zahrnující účinnou očistu, hydrataci a ochranu.

Modrá řada BÜBCHEN pro nejmenší děti zahrnuje maximálně bezpečné, účinné a generacemi rodičů prověřené produkty, které každé čerstvě narozené dítě potřebuje. Důležité je vyvarovat se všech alergizujících nebo dráždivých složek, které v kontaktu s pokožkou dítěte mohou způsobit různé stupně diskomfortu. Z toho důvodu v každém balení produktů se značkou BÜBCHEN nalézáme jen to, co je pro dětskou pokožku dobré a co jí prospívá. BÜBCHEN nechává své výrobky testovat Německým sdružením pro péči o pleť a alergii DHA. Díky získaným certifikátům jsou nejen v Německu produkty BÜBCHEN doporučovány řadou pediatrů.

Objevte modrou řadu Bünchen

Komplexní péče o pokožku nejmenších členů rodiny je důležitým vkladem pro budoucnost jedince, který v pozdějším věku může svou zdravou kůži pokládat za samozřejmost. Mycí gel s obsahem heřmánku a měsíčku, šampon, mýdlo, jemné tělové mléko nebo dětský pudr. To vše je v Modré řadě BÜBCHEN zcela přirozeně bez parfemace, parabenů a dalších přísad s nulovou prospěšností.

MODRÁ ŘADA BÜBCHEN nabízí v síti českých lékáren a vybraných on-line obchodů odpovědným rodičům účinné produkty, při jejichž výrobě nebylo použito žádné kompromisní řešení. Nechte své děti vyrůst na kosmetice BÜBCHEN, jednou vám za to poděkují.