Bydlete v sousedství parku Košíře Motol již letos

04.07.2024

Nové nemovitosti v klidné části Prahy 5 na úpatí stolové hory Vidoule a v sousedství přírodního parku Košíře Motol nabízejí příjemné bydlení vhodné zejména pro rodiny. Výjimečná lokalita v sobě kombinuje jak bezprostřední blízkost přírody, tak rychlou dostupnost kulturního a historického centra Prahy. Navíc má velmi dobrou občanskou vybavenost s dostupností na Andel. Sportovní zázemí je v bezprostředním okolí na Cibulkách.

Přírodní park i obchodní centrum na dosah

Rodinné domy na Praze 5 se nacházejí nedaleko východní části přírodního parku Košíře-Motol. Přímé sousedství s jednou z největších zelených ploch v metropoli zajišťuje rezidentům top´rezidence Pomezí ideální prostředí pro aktivní život. Kilometry zpevněných cest i malebných lesních stezek vedoucích například ke kamenné rozhledně Cibulka jsou skvělé pro procházky s kočárkem, na kondiční běh i venčení domácích mazlíčků.

Nedaleký Smíchov nabízí širokou škálu obchodů a kvalitních služeb. Okolí Anděla je vyhlášenou gastronomickou destinací, obyvatele z celé Prahy lákají zdejší divadla a hudební kluby. Do nákupního centra Nový Smíchov dojedou rezidenti nových nemovitostí v Praze – Košířích veřejnou dopravou za 20 minut, autem jim cesta zabere necelou polovinu času. Rovněž školy, a to i ty mezinárodní jsou v dostupném dosahu.

Rodinné bydlení ve vysokém standardu

V nabídce top' rezidence Pomezí jsou nyní poslední volné řadové domy v dispozici 4+kk s užitnou plochou 194 m2. Jejich velkou předností je zahrada s terasou pro ničím nerušený odpočinek na čerstvém vzduchu nebo víkendová barbecue. Díky důmyslnému využití lehce svažitého terénu vypadá dům z ulice jako dvoupodlažní, ale ze strany od zahrady se otevírá další patro s velkorysým obývacím pokojem. Ústřední místo domácnosti je tak chráněno před zraky kolemjdoucích. Do nemovitosti se vstupuje z úrovně ulice, tak trochu neobvykle avšak velmi prakticky do střední patra.

V prodeji domů na Praze 5 najdou zájemci o nízkoenergetické bydlení i zcela jedinečnou solitérní vilu zasazenou do pozemku s výměrou 786 m2. Nemovitosti v dispozici 5+kk vévodí prostorný obývací pokoj se světlou výškou 6 metrů, příjemná je privátní wellness a fitness zóna. Kolaudace této unikátní vily je plánovaná na léto 2024, rodinné domy již mají vydané souhlasné stanovisko.

Hledáte-li na Praze 5 bydlení rodinného charakteru, zaostřete na lokalitu na Pomezí a už na konci léta se můžete stěhovat a zakotvit na nové adrese.

www.toprezidence.cz