Čas na výpověď: Manuál online podnikání pro ženy

17.02.2024

Nechce se vám do práce? Nebo tam zrovna jste, ale moc vás to nebaví? Tak si na chvíli zkuste představit, jaké by to bylo, kdybyste dali výpověď a šli dělat to, co skutečně dělat chcete. Pokud vám tahle představa připadá slibná, ale těžko realizovatelná, zkuste na ní zapracovat pod vedením byznys koučky Amy Porterfield.

Představte si, že váš nový projekt vydělá za pár dní mnohem víc peněz, než si teď vyděláte za celý měsíc. Pracujete na něm třeba v lese, nebo na pláži. Pomáháte tím lidem okolo vás. Svět je díky tomu, co děláte, možná o malinko lepší místo… A vy cítíte klid a uspokojení.

Jasně. Tohle by chtěl každý, ale…

Pokud vás taková představa láká, ale máte pocit, že vám něco brání v jejím dosažení, zkuste si přečíst Čas na výpověď: Manuál online podnikání pro ženy od jedné z nejúspěšnějších byznys kouček na světě Amy Porterfield. Ona sama začínala právě jen s touhle představou. Když před mnoha lety dávala výpověď, nevěděla přesně, čím se bude živit. Ale měla naprosto jasno v tom, že chce být svobodná a finančně nezávislá.

Dnes to tak je. Stala se svou vlastní šéfkou a majitelkou mnohamilionového internetového podniku, zaměřeného na pomoc začínajícím podnikatelkám. Ano, Amy opravdu cílí na ženy. Má velké pochopení pro ženskou duši a výrazně ženský přístup k byznysu, takže mezi jejími klienty jsou ženy v drtivé převaze. Ze svých osobních zkušeností i ze zkušeností svých klientek Amy Porterfield vydestilovala jednoduchý, přehledný a praktický návod na to, jak vybudovat úspěšný (a škálovatelný) online byznys a vtělila ho do Času na výpověď.

V tomto manuálu najdete příběh ženy, která svou představu o vlastním podniku realizovala. Svůj příběh pak vtělila do návodu, jak na to, který je nejen praktický, ale zároveň vtipný a velmi otevřený, takže při čtení možná zjistíte, že vaše vysněná práce se může stát nejen skutečnou, ale i velmi zábavnou a naplňující.

Díky důkladnosti výkladu, velkému množství cenných tipů i příkladů autorčiných chyb si můžete osamostatňování zjednodušit a přestat se ho bát.