Česká značka chytrého oblečení CityZen® představuje luxusní košili, na které není vidět pot

14.06.2021

Osvědčená kvalita 100% prémiové bavlny, nejmodernější technologie úpravy tkanin a precizní ruční práce šikovných českých švadlen. Hned několik vítaných benefitů v sobě spojují pánské košile CityZenⓇ - novinka v sortimentu oblíbené české značky CityZen®.

Luxusní košile CityZenⓇ jsou stvořeny pro muže, kteří při oblékání preferují pohodlí a zároveň nechtějí rezignovat na reprezentativní vzhled. Košile CityZenⓇ jsou zárukou, že na vás nebude vidět pot ani při těch nejvypjatějších situacích či důležitých společenských událostech. Navíc se díky unikátní úpravě materiálu košile nešpiní, kapaliny volně stečou a nezanechají stopu.

Pánské košile CityZenⓇ jsou dostupné ve 3 barvách: Čistě bílá (skvěle se hodí jako svatební košile), bílá s jemným modro-hnědým vzorem a tmavě modrá s jemným vzorem kapek. Eleganci košile podtrhuje nejen kvalitní límeček (vyztužený vyjímatelnými kosticemi), ale i další propracované detaily. Například kontrastní perleťový knoflíček u manžety rukávu či speciální saténová vnitřní cedulka, která neškrábe.

Péči o košili a její žehlení usnadňuje úprava easycare+. Když k ní připočítáte odolnost proti skvrnám a špíně a u světlých verzí i vysokou bělost, je jasné, že nové pánské košile CityZenⓇ jsou opravdu výjimečné. Svým majitelům budou dlouho skvěle sloužit a jedinečné vlastnosti si zachovají i po mnoha cyklech praní.

www.cityzenwear.cz