Česká značka YAVANIE vás dovede ke spokojenosti s vaší pletí a viditelným výsledkům.

25.02.2023

Prvotřídní složení, vývoj v moderních laboratořích s nejlepšími odborníky a ryze český původ se v případě potravinových doplňků YAVANIE ukázaly jako ten nejjistější mix, se kterým lze dosáhnout nepřehlédnutelných výsledků. Přestože ve svém portfoliu nemyslí pouze na krásu pleti, ale také vlasů, řas a obočí, zaujímá dokonalost pokožky stále tu nejdůležitější pozici. A o tu mimo jiné značka usiluje prostřednictvím dvou různých kolagenových preparátů.

Nápoj YAVANIE Double Blend Collagen

Tato měsíční kůra kolagenu s lahodnou pomerančovou příchutí představuje unikátní směs hydrolyzovaného mořského a vepřového prémiového kolagenu. Speciální patentovaná technologie, kterou se hydrolyzovaný kolagen získává a dále štěpí, zajistí, že jsou vzniklé peptidy v těle snáze využitelné.
S vysokým obsahem vitaminu C, kyseliny hyaluronové a dalších vitamínů a minerálů, které působí blahodárně na vaše tělo.

Kolagenové cucavé bonbony YAVANKY

Kromě rybích kolagenových peptidů vsázejí tablety na cucání Lemon Yavanky i na přítomnost kyseliny hyaluronové a vitaminu C, jež společně pomáhají dosáhnout pevnější, odolnější a hladší pleti. Chutnají po citronu a jsou skvělé na cesty nebo do kabelky.

Sérum na řasy YAVANIE dodá vašim řasám tu nejlepší péči.

O hustotu a přitažlivou délku řas se postará Sérum na řasy, které spojuje účinky látek Cellactive (podporuje růst), Lakesis (regeneruje) a Caprylic (zjemňuje). Výsledky vypozorujete už po měsíci každodenního používání, nejlépe před spaním.

Bohatý obsah 8 ml vám vystačí k pravidelnému užívání na 8-10 měsíců.

www.yavanie.com