Český květový pastovaný med je gurmánská pochoutka, kterou se neupatláte

28.03.2023

Pastovaný med je úžasná superpotravina, která chutná nejen dospělým, ale také dětem, pro které je např. s pečivem či palačinkami skvělou alternativou pro zdravou snídani nebo svačinu. Má jemnou a krémovou konzistenci a pocitově působí méně sladce. Na rozdíl od klasického medu se jím děti při troše šikovnosti nezašpiní a zvládnou si tak připravit snídani či svačinu i samy – pastovaný med totiž nestéká! Výborně se hodí i na slazení limonád, čaje nebo kávy.

Český květový pastovaný med Medokomerc se vyrábí při teplotě do 28 °C z kvalitního ryze domácího řepkového medu metodou mechanického drcení krystalického medu, což med zachová v původní "raw" kvalitě.

Velkou výhodou pastovaného medu je, že již dále nekrystalizuje a zachovává si během celé doby chuť i kvalitu klasického medu. Je tak praktickým pomocníkem v kuchyni, neboť je lahodně jemný a díky jeho vlastnostem i ideální jako náhrada cukru.

Všechny medy od společnosti Medokomerc procházejí třístupňovou kontrolou kvality, jako záruka toho, že se na váš stůl dostává ten nejlepší produkt. Doporučujeme 900 gramové balení, neboť si ho brzy oblíbí celá rodina.

Pro více informací navštivte: www.medokomerc.cz