Český výrobce Leroy Cosmetics představuje novinky

06.12.2022

Leroy Cosmetics je česká rodinná firma, která vznikla v roce 1994. Na svém začátku se věnovala distribuci parfémů. V roce 1997 spustila také jejich výrobu, která se postupně stala základem celé firmy. Parfémy Leroy Cosmetics se vyznačují skvělým poměrem ceny a kvality, díky kterému se staly oblíbenou volbou řady zákazníků. Firma také nabízí možnost zakázkové výroby parfémů - například pro firmy, které chtějí svým zákazníkům dopřát netradiční reklamní předmět, který zůstane zákazníkovi na očích po celou dobu jeho používání.

Od roku 1997 vyrábí společnost Leroy Cosmetics také repelentní přípravky pod svojí značkou Repelent Predator. Postupně se tato značka zařadila mezi nejvýznamnější výrobce repelentních přípravků a v současnosti nabízí na českém trhu v tomto segmentu nejširší sortiment, který dále rozšiřuje.

Repelentní přípravky pro opravdu každou příležitost

Krátká procházka po lese vyžaduje jinou ochranu proti obtěžujícímu hmyzu, než celodenní rybaření. Repelent Predator proto nabízí jak jemné, ale účinné přípravky vhodné pro citlivé osoby a děti již od 3 měsíců, tak koncentrované produkty vhodné pro použití v místech s velkým výskytem obtížného hmyzu, a to jak u nás, tak třeba i na exotické dovolené. Mezi sortiment značky patří i varianty určené na oblečení, nebo pro ošetření částečně otevřených prostor, jako jsou různé terasy a altány. Výrobky Repelent Predator používají různé účinné látky a často také jejich kombinace, což dále zvyšuje jejich účinnost. Mezi naprosto unikátní produkty patří také repelent Predator Aloha, který repelentní účinek doplňuje o ochranný UV faktor SPF 30 proti opálení. Další inovací je nedávno uvedený repelent Predator Green Lander, jehož účinnou látkou je přírodní extrakt z Eukalyptu. Nabídku repelentů doplňuje i sortiment pro zvířata. Produkty Repelent Predator jsou určeny především k použití proti komárům a klíšťatům. Stále častěji se ale objevuje výskyt vší, zejména mezi dětmi. Jako prevenci jejich šíření byl vyvinut snadno aplikovatelný repelent Predator Parazit, který je vhodný i pro děti.

Více informací a e-shop naleznete na webu www.leroycosmetics.cz