Cestovní chladnička, která chladí i ohřívá

08.07.2024

Praktická cestovní chladnička ECG AC 3032 HC Dual Navy se hodí na dovolenou, k vodě nebo na delší cestu autem. Přijde vám vhod všude tam, kde není elektrická energie a vy byste si rádi pochutnali na chlazených nápojích nebo uchovali svačinu v chladu. Tím však využití chladničky nekončí. Kromě chlazení (COLD) disponuje také funkcí ohřevu (HOT), a proto si v ní přihřejete i oběd. Díky kapacitě 28 l do chladničky uložíte chlazené nápoje nebo svačinu pro celou rodinu. ECG AC 3032 HC Dual Navy dokáže zchladit potraviny až o 20 °C pod běžnou okolní teplotu. Výhřevná kapacita může stoupnout oproti okolní teplotě 25 °C až o 65 °C. Funkce COLD a HOT snadno nastavíte pomocí přepínacího ovládání v zadní části chladničky. Pro maximální úsporný provoz lze využít program ECO. Délka kabelu je 250 cm.

Osvěžující nápoje i při dlouhé cestě

Při manipulaci s obsahem chladničky lze nastavit víko tak, aby nepadalo dvoupolohově nastavitelným madlem. Víko je navíc vybaveno bezpečnostním uzávěrem.

Výhodou chladicího boxu je jeho vysoce kvalitní odlehčená konstrukce, díky níž váží pouhé 4,4 kg. O provozu vás informuje praktický světelný indikátor. K uskladnění napájecího kabelu slouží vymezený prostor. Nadstandardem cestovní chladničky ECG AC 3032 HC Dual Navy je možnost dvojího typu napájení. Využít lze klasické napájení ze sítě 220-240 V. Na cestách vám přijde vhod 12V napájení, a proto můžete chladničku zapojit do zdířky zapalovače ve svém automobilu na lodi či v obytném přívěsu. Příkon chladničky je 55 W a hlučnost 26 dB.

Značka ECG je dostupná elektronika bez kompromisů pro každého, na trhu jsme již od roku 1996. 

Klademe důraz na kvalitu a bezpečnost. Není nám lhostejné životní prostředí. 

Více info naleznete na webu ecg.cz