Chcete mít módní a zárověň umělecký kousek ve svém šatníku?

16.11.2022

Nádherné, zajímavé osobnosti, které se nebojí vykročit z davu a užívat si život se vším, co přináší. Lidé s touhou po originalitě a podobným viděním krásna.

To jsou společné znaky klientek Kláry a Sylvie. Obě české designerky spojily své umělecké cítění a vytváří unikátní kabelky s prvky drahých kovů a kamenů.

Klára je vystudovaný magistr v oboru fashion design a její značka de la gray funguje již od roku 2012. Pracuje s přírodními materiály a její limitované kolekce, které dvakrát do roka vznikají, jsou nadčasové, velmi elegantní a ženské, precizně zpracované. I když měla Sylvie původně jinou profesi, šperky ji natolik pohltily, že se jim věnuje naplno. Pracuje se stříbrem, zlatem a přírodními drahými kameny. Její šperky vznikají jako originály a klienti jí vyhledávají pro raritní a krásné drahokamy.

Letos vznikla v rámci jejich spolupráce krásná světle modrošedá kabelka Lou, která se pyšní stříbrnou ozdobnou kulatou sponou s charakteristickou výraznou strukturou.

Společnou práci obou mladých žen najdete na jejich webových stránkách www.delagray.cz a www.sylviemajerova.cz. A věřte, že zde najdete světové unikáty, které jsou na světě pouze jedenkrát, stejně jako vy!

Co radí Klára a Sylvie při výběru doplňků? "Ať už vybíráte šperk nebo kabelku, vybírejte srdcem! Nepřemýšlejte příliš, k čemu se vám budou hodit, kam si je vezmete... Vyberte si to, co k vám patří. To, co dotváří vaši osobnost a jedinečnost."