Chcete mít zdravé vlasy a vypadat mladě? Vyzkoušejte nový přírodní produkt Hairbian

26.07.2021

Trápí vás kvalita vlasů, máte je křehké, bez lesku nebo vám dokonce vypadávají? Lámou se vám nehty? Řešíte problémy s pokožkou? Nejste v tom sama. S těmito obtížemi se potýká mnoho žen. Elixír věčného mládí neexistuje. I když bychom si ho často přáli. Přesto se můžete cítit dobře a vypadat skvěle v každém věku. Nový přírodní produkt Hairbian je tím pravým pomocníkem. Účinky pocítíte na zpevněných nehtech a kvalitě vlasů.

Proč stále více žen trápí problémy s pletí, vlasy a nehty?

Mohou za to nejen genetické predispozice, ale také životní styl, hormonální změny, přibývající roky a v neposlední řadě stres. Obzvláště ženy v této době řeší nadměrné vypadávání vlasů, jejich zhoršenou kvalitu, povadlou pleť a křehké nehty. To vše dohromady k dobré psychické kondici nepřispívá. Dvě tablety denně po dobu třech měsíců pokryjí nároky vašich vlasů a pleti a vy si budete užívat krásné a husté vlasy a zdravou pokožku téměř bez starostí.

Tajemství zdravého života je ukryto v přírodě

Základem produktu Hairbian je kolagen, MSM, L methionin a omega-3 v prášku. O kolagenu se mluví jako o zpomalovači stárnutí. Je součástí pojivových tkání, vyskytuje se nejen v kloubech a chrupavkách, ale i ve vlasech, nehtech a pokožce. Jeho úbytek poznáme na špatné pružnosti a ztrátě pevnosti pleti a na ubývajícím lesku vlasů a jejich zhoršené kvalitě. MSM je označení pro organickou síru. Napomáhá při potížích s akné a podporuje růst vlasů a nehtů. Má protizánětlivou schopnost, pomůže při detoxikaci organismu a bolestech kloubů. Omega-3 mastná kyselina se podílí na správném fungování mozku, kardiovaskulárního systému, správné činnosti srdce, zraku a zlepšuje kvalitu a zdraví pokožky a vlasů. L-methionin je účinný v boji s nadváhou a je často součástí nápojů pro sportovce, chrání tělo před volnými radikály a působí jako antioxidant. Stejně jako omega-3 mastnou kyselinu, MSM tak i L-methionin si tělo neumí samo vyrobit, proto je potřeba je do organismu doplnit pomocí potravinových doplňků. Nelze nezmínit ještě lichořeřišnici, která je známá jako dobrý pomocník při zánětech močového měchýře a také jako přírodní antibiotikum. Je však velmi účinná jako první pomoc při vypadávání vlasů. Přeslička je přírodním zdrojem křemíku. Hairbian obsahuje také železo, zinek, biotin, selen a další látky podporující pevnost a zdraví vlasů, nehtů a pokožky.

Český produkt s rukopisem bylinkářky

Hairbian je letošní novinkou od firmy Neozen, která spolupracuje s bylinkářkou Veronikou Horákovou. Díky jejím znalostem a lásce k přírodním produktům tento produkt vznikl. Je sestaven s láskou a s přáním, aby všechny ženy měly krásné a zdravé vlasy, pleť i nehty.

Hairbian objednávejte do 31.12.2021 se slevou 20 % na www.neozen.cz. U objednávky, v košíku, do kolonky "přidat slevový kupón" zadejte WOMAN.