Chcete vařit opravdu zdravě?

17.12.2023

Pokud jste si vždy mysleli, že teflonové nádobí je to nejlepší, co si můžete pořídit, jste na omylu. Zdaleka nejlepší a nejzdravější volbou je litinové nádobí. Jde o kvalitní nádobí, které má řadu předností, kterými překonává veškeré ostatní nádobí. Jestliže vás zajímá špičková kvalita, rozhodně byste se o něm měli dozvědět více, protože zlepší chuť vašich pokrmů, bude se vám s ním vařit lépe a také bude vaše vaření mnohem zdrav

Nádobí na celý život

Litinové nádobí vydrží po generace, nejlepší litina na světě je ta švédská, protože právě ve Švédsku vznikla věhlasná značka SKEPPSHULT. To je jediný originál, ve kterém se snoubí tradice a solidnost. Tato švédská litina zaručuje, že je nádobí 100% zdravotně nezávadné. Nevyrábí se po tisících na výrobním páse, jde o poctivé švédské výrobky, za kterými stojí rukodělná výroba. U značky SKEPPSHULT můžete očekávat, že je to oficiální švédská distribuce, protože je zde garance původu. Litinové nádobí se ve Švédsku vyrábí už přes 100 let, konkrétně je tradice, od r. 1906.

Používání litinového nádobí SKEPPSHULT přináší celou škálu výhod

Litinové nádobí Skeppshult je vhodné na vaření, pečení, grilování. Informace ohledně kvalitní nádobí SKEPPSHULT.cz najdete na webu jakenadobi.cz. Je vaším cílem litinový plát, litinový mlýnek, litinový pekáč nebo litinová pánev? Vybírat zde můžete i litinové hrnce a mnoho dalšího. Litinové pánve jsou neuvěřitelně univerzální. Ať už jste doma nebo v kempu, možnosti jsou nekonečné. Litinové pánve nebo hrnce lze použít na sporáku, v troubě, na grilu nebo je umístit na otevřený oheň. Lze je také použít k přípravě široké škály receptů, jako jsou lasagne, koláče, smaženice a cokoliv dalšího, na co budete mít chuť. Litinové nádobí si velmi rychle zamilujete a už při prvním vaření si uvědomíte, že jeho pořízení bylo jednou z nejlepších investic vašeho života.