Chystáte se na jarní úklid? S těmito pomocníky ho zvládnete rychle!

25.04.2023

S jarem přichází úklid. Abychom do domácnosti dostali první jarní paprsky, je potřeba vysmýčit každý kout v domě. Práce však nemusí být náročná, můžeme si ji ulehčit díky nejrůznějším pomocníkům.

Uklidit celý dům není záležitost na jeden den, a tak je ideální sestavit si plán úklidu. Pomůže Vám na nic nezapomenout, rozvrhnout si práci, a navíc po odškrtávání úkolů uvidíte, jak práce ubíhá.

Říká se, že srdce domova je kuchyně, kde se schází celá rodina u jednoho stolu a tráví společné chvíle. Právě kuchyň by měla být jednou z nejčistějších místností. S vlhčenými ubrousky Linteo do kuchyně jednoduše a efektivně omyjete jídelní stůl, kuchyňskou linku nebo spotřebiče, a navíc místnost krásně provoní. Nesmíte však zapomenout vyklidit kuchyňské skříňky, přetřídit zásoby potravin a umýt zevnitř i zvenčí.

Jemné kuchyňské utěrky Linteo jsou v kuchyni vždy po ruce. Nejen, že jsou praktické, ale také šetří Váš čas. Je to pomocník, pro rychlý úklid, dokonale sají a elegantně doplní Vaši kuchyň.

Už stačí jen vysát, vytřít, vyprat záclony a kuchyň máme uklizenou a svěží. Jakmile máme úklid hotový, pusťme se do aranžování. S Linteo čajovými svíčkami provoníte celou domácnost. Svíčky na komodě skvěle doplní čerstvé tulipány, jako symbol jara.

Linteo vlhčené ubrousky Vám však pomohou uklidit i další místnosti. Ubrousky do koupelny perfektně omyjí vanu, sprchový kout, umyvadlo i toaletu. Pokud máte v domácnosti dřevěné prvky, s prachem si hravě poradí úklidové ubrousky na nábytek, které jsou antistatické a zabraňují usazování prachu. Včelí vosk se postará o přirozený vzhled dřeva a profesionální lesk beze šmouh.

Jarní úklid je také ve znamení mytí oken. Se švédskou utěrkou Linteo Vám na mytí oken stačí jen voda. Při použití dosáhnete maximálního lesku bez použití jakýchkoli chemikálií a snižujete tím výskyt alergií nebo ekzému.