Čím se liší Kolagen Shot od Gaia Naturelle od ostatních kolagenových doplňků stravy?

16.09.2021

Lepší vstřebatelnost

Kolagen Shot od Gaia Naturelle má hned několik výhod oproti konkurenčním produktům. Kromě toho, že se jedná o mořský kolagen v množství 5000 mg v denní dávce, jednou z hlavních výhod je jeho tekutá forma, která zajišťuje lepší vstřebatelnost. Při procesu hydrolýzy se kolagen rozkládá na menší základní stavební kameny zvané peptidy. Peptidy se snadněji štěpí v zažívacím traktu na jejich základní stavební kameny - aminokyseliny, a následně se snadněji vstřebávají.

Kombinace účinných látek

Produkt obsahuje kombinaci účinných látek, které samy o sobě tvorbu kolagenu v těle podporují a znásobují.

Jedná se o MSM, který pomáhá vytvářet vlastní kolagen a keratin, což jsou klíčové složky ve vlasech, nehtech a kůži. Molekula MSM je organický zdroj síry pro tělo, který je potřebný pro syntézu některých důležitých aminokyselin, jako je cystein.

Pro lepší využití MSM a kolagenu produkt obsahuje i vitamín C, jež je nepostradatelný pro nový růst pojivové tkáně z kolagenu a hraje roli při tvorbě kolagenu pro normální fungování pokožky, kostí, chrupavek, dásní a zubů. Kolagen shot obsahuje 100% doporučeného denního množství vitamínu C.

Kyselina hyaluronová je zase vynikajícím hydratačním prostředkem.

A v neposlední řadě je důležitý biotin a zinek, jež přispívají k udržení zdravé pokožky, vlasů a nehtů.

Dlouholetá kvalita a certifikace

Produkt je zárukou dlouholeté kvality a pravidelně analyzovaných surovin. Výrobní společnost je certifikována podle GMP, což zajišťuje kontrolu vstupních surovin a výroby podle standardů správné výrobní praxe, které používají i farmaceutické společnosti.

Praktické dávkování

Denní dávku jednoduše odměříte přiloženým víčkem a vypijete. Jednodušší už to být nemůže.
Kolagen Shot můžete vyzkoušet až do 31.12.2021 s 5% slevou po zadání slevového kódu: PRIMAZENA5 do kolonky pro slevu ve Vašem košíku na www.gaianaturelle.cz.
www.gaianaturelle.cz