Citroën C3 a SUV C3 Aircross - francouzští pohodáři nejen na cesty po městě

21.02.2023

Citroën nabízí své skladové vozy C3 s akční slevou až 85 000 Kč a SUV C3 Aircross se slevou až 95 000 Kč k okamžitému odběru. K tomu navíc platí ekluzivní financování - úveř s 0% navýšením od Citroën Financial Services a prodloužená záruka EssentialDrive na 5 let nebo 60 000 km.

Malý, ale robustně vzhlížející, Citroën C3 je všestranný a pohodlný městský vůz s výrazným stylem. Nabízí desítky možných barevných kombinací exteriérových prvků, které zajistí vozu naprostou originalitu a stává se tak i vaším módním doplňkem. Díky pohodlným sedadlům Advanced Comfort, která jsou komfortní a příjemně měkká, se budete cítit jako doma ve vaší oblíbené sedačce. Moderní infotainment je uživatelsky jednoduchý a přehledný a umožní vám s jistotou a rychlostí vše potřebné nastavit před cestou.

K dispozici jsou účinné a úsporné motory poslední generace - benzínové tříválce PureTech s manuální a automatickou převodovkou a dieselový motor BlueHDi s manuální šestistupňovou převodovkou.

Oblíbený Citroën SUV C3 Aircross je díky kompaktním vnějším rozměrům a velkorysému prostoru uvnitř všestranně použitelný a je ideálním vozem pro váš aktivní život. Nabízí stále větší pohodlí a modularitu a současně vysokou míru ovladatelnosti a hbitosti v každodenním provozu. Ani u tohoto modelu nechybí pohodlné sedačky Advanced Comfort, dále moderní technologie jako Head-Up display, 9" dotykový display, funkci Mirror Screen, bezdrátové nabíjení vašeho chytrého telefonu, parkovací kameru Top Rear Vision a další funkce a bezpečnostní prvky. Navíc si můžete vůz nechat barevně upravit na míru dle vlastních představ a vkusu. Na výběr máte až 70 možných barevných kombinací. SUV C3 Aircross nabízí volbu mezi úspornými a výkonnými benzínovými (PureTech) a dieselovými (Blue HDi) motory a manuální i automatickou převodovkou.

Skladové vozy k okamžitému odběru naleznete na:
www.skladovevozy.citroen.cz