Co a jak s letošní úrodou?

03.08.2022

Také máte chuť léta z dětství spojenou s prázdninami u babičky a vůněmi domácích koláčů, sirupů či zavařenin? Pokud ano, nebo si je alespoň umíte představit, máme pro vás hromadu tipů od Tescomy, jak si vzpomínky oživit.

Talíře s espritem venkova, ať už jste ve Francii, nebo třeba v moravském Toskánsku. Elegantní jídelní talíře a hrnky PROVENCE s atraktivním přírodním dekorem mají motiv levandule, která totiž roste u nás i ve Středomoří. Jsou vyrobeny z kvalitního porcelánu, vhodné do myčky a mohou se stát skvělým dárkem pro někoho z vašich blízkých.

Pro moderní zavařování najdete v nabídce Tescomy unikátní set, který umožňuje plnohodnotné zavařování pokrmů v běžném kuchyňském nerezovém nádobí, hrncích a kastrolech o průměru 24 cm, bez nutnosti kupovat speciální zavařovací hrnec. To představuje významnou ekonomickou úsporu i úsporu místa v domácnosti. Mrkněte, jak souprava na zavařování DELLA CASA funguje.

Dříve než se pustíte do zavařování, máme pro vás tip, jak udělat domácí sirup, který se nezavařuje, ale naopak konzumuje čerstvý - soupravu DELLA CASA. Je ideální pro výrobu ovocných sirupů za studena, které neobsahují žádná umělá barviva ani konzervanty. Odšťavňování ovoce a bylinek bez zahřívání zachová v sirupu maximální množství vitamínů a cenných nutričních látek. Ochutnáte?

Máte velkou úrodu nejrůznějších plodin a přemýšlíte, do čeho je zavařit? Co třeba ikonické zavařovací sklenice s klipem? Jsou vyrobeny z vysoce odolného skla s celonerezovými klipovými uzávěry a špičkovým těsněním z přírodního kaučuku. Vakuum v těchto sklenicích zůstane zachováno déle, než u běžných zavařovacích sklenic, a sice po dobu 3 až 6 let.

Pokud dáváte raději přednost sušení, máme pro vás tip na výkonnou a tichou sušičku potravin s velkorysou sušicí plochou, přehledným displejem a návodem, jak dokonale usušit různorodé potraviny. Zvládne dokonale vysušit ovoce, zeleninu a houby, ale také bylinky a maso.