Co dělat proti celulitidě? Máme pro vás 5 tipů!

19.07.2022

#hlídejte si pitný režim

Jedním z důležitých faktorů prevence celulitidy je dostatek tekutin, které odvádí z těla toxiny. Nejlepší je voda, pokud vám ale úplně nevyhovuje, můžete ji nahradit čajem, ovocným nebo zeleným.

#změnte svůj jídelníček

Pokud máte ve svém jídelníčku menší objem zeleniny a ovoce, určitě jej doplňte. Odborníci říkají, že bychom měli každý den sníst kolem 400 gramů! Celkově zdravý životní styl je zárukou vlhkosti a pružnosti naší pokožky.

#dopřejte si domácí masáž pro zpevnění těla

Tvarující masážní nástavec Rowenta Body Massager (LY4000) vyhlazuje pokožku a tím účinně redukuje celulitidu, které se s blížící sezónou bikin chceme všechny zbavit. Celulitida trápí až 90 % žen, ale příjemnou masáží dokážete už za pouhý měsíc zpevnit problematické partie na stehnech, zadečku, bříšku a rukách - zkrátka všude tam, kde je to třeba pro doladění dokonalé siluety. Díky pravidelné masáži se budete cítit lépe den po dni, protože jeho použití má příjemné wellness účinky - na tělo i duši. Body Massager byl podroben testování, kterého se zúčastnilo 30 dobrovolnic, a výsledkem jsou o 70 % spokojenější uživatelky*. Během testování bylo prokázáno, že už po měsíci hýčkání uvolňující masáží se viditelně redukuje celulitida a zpevňuje pokožka na požadovaných místech. Navíc s vámi masážní nástavec může cestovat, vejde se i do kabelky, a po plném nabití se můžete rozmazlovat až 20 minut. S používáním Body Massager v pohodlí domova se dostaví nejen dokonalé výsledky na těle, ale zároveň s ním šetříte svůj čas i peněženku.

Doporučená cena je 3699 CZK

#používejte krémy

Doplňkové krémy proti celulitidě by měly obsahovat antioxidanty, potřebné enzymy a také vitamíny. Co je ale nejdůležitější věnovat sama sobě pár minut opravdu pravidelně, každý den.

#pohyb, pohyb, pohyb!

Pohyb je nezbytností pro celkovou spokojenost našich duší i těl. Pohyb přináší také zásadní vliv na potlačení celulitidy - hlavně proto, že se nám krásně posiluje a zpevňuje pokožka ve všech vrstvách, a také při pohybu platí, že se nám vylučují škodlivé toxiny.

*Test vnímání, Francie 2020