Co přinese Ježíšek? Pouta a bičík

24.11.2023

V českých ložnicích jsou BDSM praktiky čím dál více oblíbené. A i když to vaše kamarádky nepřiznají, určitě i ony si nechají rády naplácat. Proč by ne. Rozdělení rolí a určování hranic může být kořením vztahu. Už máte dárky na Vánoce?

Začněte zlehka: Saténová šála, pouta…

Nemusíte doma stavět hernu ve sklepě, abyste se mohli oddat BDSM hrátkám. Naopak. Erotické pomůcky můžete použít při jakékoliv příležitosti. Začněte něžným SM – šátkem přes oči, peříčkem nebo smyslnou škraboškou. Jakmile budete mít zavázané oči a partner vás bude hladit, vaše tělo celou situaci procítí mnohem intenzivněji. A co teprve, když přijde na řadu peříčko!

"Zvýšený zájem o BDSM pomůcky odstartoval film 50 odstínů šedi. Od té doby se zájem stále zvyšuje a prodáváme je čím dál více. Také jsou mezi ženami i muži hodně oblíbené pomůcky pro anální sex," doplňuje Tomáš Koubík, zakladatel společnosti Sexshop.cz

Darujte od každého kousek

Co koupit své polovičce, když nevíte, co všechno bude chtít vyzkoušet? Vsaďte na výhodné BDSM sety. U všech dostanete široký výběr hraček za slušné peníze. Kožené důtky, které příjemně štípnou na rozpálené pokožce, pouta pro neposlušné milence a milenky, obojek s vodítkem na večerní procházky po ložnici – je jen na vás a vaší fantazii, kam se pustíte. BDSM pomůcky zcela jistě probudí vaše skryté touhy a vášně.

Pod stromeček orgasmus

A když byste na tvrdší hrátky neměli chuť, zabalte pod stromeček erotickou klasiku. Každé ženě udělá radost vibrátor na klitoris a mužům zase masturbátor – tím prostě nikdy nešlápnete vedle.