Co se děje doma, když tam nejsem?

17.12.2022

Chystáte na delší dobu opustit svůj domov a máte o svůj majetek obavy, nebo chcete sledovat dění ve vaší domácnosti po dobu, kdy jste v práci? Prostřednictvím chytré bezpečnostní kamery TP-Link Tapo C210 budete mít přehled o všem, co se doma ve vaší nepřítomnosti odehrává. Její hlavní výhodou je, že disponuje detekcí pohybu. Jinými slovy, pokud se v záběru objeví nějaký vetřelec, jste na to okamžitě upozorněni a můžete si určit, co se má stát. Zda zavoláte rovnou policii, či jen promluvíte ke zloději prostřednictvím mobilní aplikace v telefonu, aby upustil od návštěvy vašeho domu. Také můžete aktivovat nepříjemné zvukové a světelné efekty.

Kameru ale využijete i v běžných situacích, jako například při doručení balíku. Stává se, že kurýr zazvoní, zjistí, že nikdo není doma a odjíždí. S kamerou Tapo C210 se vám to ale nestane. Umožňuje totiž oboustrannou komunikaci, a tak dáte kurýrovi prostřednictvím kamery vědět, co má dělat. Posloužit vám však může i jako dětská chůvička. Nezáleží na tom, kam ji v místnosti položíte, lze ji totiž otáčet o 360°, abyste v obraze viděli vše, co potřebujete. K ovládání vám poslouží přehledná aplikace Tapo v češtině, prostřednictvím které také budete dostávat upozornění v případě detekce pohybu, nebo můžete použít hlasové asistenty.

Tato domácí bezpečnostní Wi-Fi kamera s horizontální a vertikální rotací dokáže natáčet jasné a ostré video v 3 Mpx rozlišení (2304 x 1296) při 15 snímcích za sekundu. Díky zabudovanému IR přísvitu je možné kameru využívat nepřetržitě ve dne i v noci na vzdálenost až 9 m. Můžete zapnout i soukromý mód, kdy objektiv kamery přestane sledovat zvolenou oblast.

Pořídit ji můžete za výhodnou cenu například v ElectroWorldu, kde navíc po registraci získáte při každém nákupu procenta zpět na další nákup.