Co takhle zkusit vyšívat? Máme pro vás 5 důvodů, proč to zkusit!

05.04.2022

Zkoušíte rádi nové věci? Co takhle pustit se do strojového vyšívání? Je to báječná zábava, která zároveň ozdobí vaše oblečení a dodá šmrnc vašemu interiéru!

5 důvodů, proč se pustit do vyšívání s vyšívacím strojem:

1. Nemusíte umět šít!
Vyšívací stroje fungují naprosto samostatně, stačí, když se naučíte navléknout nit a spustit vyšívání. Nemusíte umět šít ani ručně vyšívat - k tomu, abyste si na vyšívacím stroji vyšila na košili motýlka to vůbec nepotřebujete.

2. Jednoduchá obsluha
Vyšívací stroje Brother mají obsluhu česky a práce s nimi je opravdu jednoduchá. Vždyť díky jednoduché obsluze Brothery pravidelně vyhrávají D-testy v kategorii šicích strojů a toto vychytané ovládání přenáší i na vyšívací stroje. Většinu věcí zvládnete a pochopíte i bez návodu (který tam samozřejmě je přiložený a je podrobný). Stroj má u klíčových operací nakreslené obrázky a když ho dostanete na stůl, půjde vám vyšívání zkrátka samo od sebe.

3. Super navlékaček nitě do jehly
Toto je u vyšívacích strojů klíčová vlastnost. Při vyšívání totiž navlékáte někdy i po minutě - s každou změnou barvy výšivky. Vyšívací stroje Brother mají plně automatické navlékačky a věřte, že je to opravdu rozdíl.

4. Barevný displej
Všechno na displeji vidíte krásně barevně - vzor výšivky i odstíny nití, které do stroje patří. Toto není samozřejmost, je to výhoda vyšívacích strojů Brother! Displeje jsou dotykové, takže všechno ovládáte podobně jako na chytrém telefonu nebo tabletu.

5. Rychlý přenos vzorů
Vyšívací stroje Brother mají USB konektor, takže výšivky stačí vložit na flešku a zobrazit ve stroji. Některé modely umožňují i bezdrátový přenos po Wi-fi, což zase šetří váš čas.