Collamedic® čistý přírodní kolagen pro omlazení pleti

31.08.2021

Cílem Collamedic® doplňků stravy a kosmetiky je přirozeně posilovat půvab žen. V určitém věku je nutné si přiznat, že pro podporu pleti, vlasů a nehtů, je nutné tělu dodávat to, co si už není schopno dostatečně zajistit samo. Konkrétně kolagen a kyselinu hyaluronovou. Právě tyto dvě složky zajistí pleť bez vrásek, silné vlasy a pevné nehty.

Collamedic® přistupuje k péči o ženskou krásu celistvě. Receptury a složení produktů jsou promyšlené a sestavené ze špičkových surovin. Pozitivní vliv na krásu je prověřený klinickými studiemi i zástupem spokojených uživatelek.

Collamedic® řada obsahuje nápoj, kapsle a sérum. Doprovodnými produkty jsou vitamín C, tělové mléko, krém na ruce a opalovací krém s SPF 50.

Collamedic® kolagenový drink obsahuje 5000 mg mořského bioaktivního kolagenu. Tento kolagen má oproti jiným zdrojům (hovězí, vepřový) až 1,5krát větší vstřebatelnost. Tělo ho krásně využije a doručí do měkkých tkání - tedy do kůže. Kolagenní vlákna zajistí pevnost pokožky, omladí její strukturu, čímž dojde k vyhlazení jemných vrásek.

Kolagen má vliv i na výživu vlasové cibulky. Zmírní se vypadávání vlasů a posílí jejich růst. Dalším bonusem jsou nehty, které se netřepí a nelámou. Mizí i záděry. Přirozená krása ženy tak dostává přírodní, ale výjimečně silnou podporu.


Collamedic® kapsle tělu dodávají vysokou dávku kyseliny hyaluronové (200 mg) a navíc i mořský bioaktivní kolagen (1000 mg). Kyselina hyaluronová v takovém množství dokáže navázat až 1,2 litru vody a právě díky tomu pleť efektivně vypne a vrásky vyhladí. V kapslích je obsažena ExceptionHYAL® Star - látka, která v klinických studiích prokázala redukci drobných vrásek o 20,8 % a hlubokých vrásek o 21 %. Hydratace pleti se zlepšila o 9,6 %.


Collamedic® sérum obsahuje silnou koncentraci kolagenu, kyseliny hyaluronové a řadu dermatologicky prověřených antiage látek. U hyal kyseliny záleží na velikosti molekul. Každá velikost pečuje o jinou vrstvu pokožky. Proto je v séru obsažena vysoko i nízko molekulární kyselina. Navíc látka Elfamoist®, která zajišťuje až 30hodinové zadržení hydratace v pleti a látka suplující efekt botoxu přírodním způsobem.
Kombinace kolagenu a kyseliny hyaluronové je ten nejzaručenější recept na osvěžení a omlazení pleti.


www.collamedic.cz