Čtyři důvody pro nákup kvalitního tabletu

11.03.2022

Řada uživatelů stále váhá v případě, že mají pořídit dražší elektroniku pro osobní potřebu. Ohání se tím, že třeba takový levnější tablet jim přeci postačí. Pokud uvažujete o investici do opravdu dobře vybaveného tabletu, máme pro vás čtyři důvody, které vám mohou rozhodování usnadnit.

Zábava bez omezení

Statistiky mluví jasně - nejčastěji používáme tablet večer, když si chceme po náročném dni trochu oddechnout a zabavit se. Ať už si chcete pustit nový díl oblíbeného seriálu nebo si zahrát nějakou pohodovou hru, s novými tablety Lenovo Yoga Tab v 11 a 13palcovém provedení dostane tato zábava nový rozměr. Oba nabídnou aplikaci Google Entertainment Space, která v sobě spojuje veškeré streamovací služby, takže při sledování videí nemusíte otevírat každou aplikaci v tabletu zvlášť. Můžete v ní také spustit naposledy hrané hry nebo si zahrát některou z tzv. okamžitých her bez nutnosti instalace. Ovládání náročnějších her pak usnadní možnost připojit k tabletu Yoga Tab 13 externí herní ovladač.

Zastoupí i pracovní počítač

Opravdu dobře vybavené tablety ale mohou sloužit klidně jako náhradní notebook pro případ, že už se vám počítač večer nechce zapínat nebo si jej nechcete brát na cesty. Nejnovější tablet Lenovo Tab P12 Pro disponuje ohromujícím výkonem, se kterým se bez problémů vyrovná běžnému notebooku. V základu je také vybaven aktivním perem, a pokud k němu přikoupíte i externí klávesnici, můžete si vzít svou kancelář prakticky kamkoliv s sebou. Yoga Tab 13 zase díky micro HDMI portu snadno připojíte jako periferní zařízení ke svému počítači, čímž rozšíříte svou pracovní plochu o další displej, který zvládne i poznámky psané aktivním perem.

Nepřekonatelný vizuální a sluchový zážitek

Ať už budete používat svůj tablet pro práci či pouze pro zábavu, potřebovat budete především kombinaci kvalitního zvuku a obrazu. Budete tak mít jistotu, že při plnění pracovních úkolů nic nepřehlédnete a že vás jakákoliv hra nebo seriál skutečně naprosto vtáhnou do děje. Oba tablety Yoga Tab stejně jako tablet Lenovo Tab P12 Pro jsou vybaveny systémem reproduktorů JBL s podporou technologie Dolby Atmos pro dokonale prostorový zvuk a jasnými displeji s mezinárodní certifikací TUV Eye Comfort. Ta potvrzuje, že tyto modely snižují množství škodlivého modrého světla pro menší namáhání očí.

Digitální osobní asistent vždy po ruce

Nové produkty nejen na poli tabletů s sebou každoročně přináší i nějaké ty moderní vychytávky, které svým majitelům dávají zcela nové možnosti používání. Jednou z užitečných funkcí u tabletu Yoga Tab 11 i Yoga Tab 13 je například hlasový asistent od Google. Ten dokáže doslova na povel zapisovat termíny videokonferencí do kalendáře zaměstnaného manažera, najít novou inspiraci na vaření ale i unavenému malému studentovi a jeho rodičům odpovědět na otázku "proč měli dinosauři ocas".