Dámská vůně Coach Wild Rose je jako jemná růže s nádechem odvahy

04.10.2022

Projděte se s námi rozkvetlou loukou plnou nádherných, smyslných květin. Okouzlí vás jejich vůně. Přičichněte k divoké růži a připomeňte si romantické procházky v elegantních, lehoučkých šatech. S novým luxusním parfémem Wild Rose od Coach budete neodolatelná a smyslně ženská.

Jemná a zároveň odvážná vůně pro ženy s dotekem květin

Parfém rozzáří slunečný bergamot a šťavnatý, lehce nakyslý červený rybíz. V srdci vůně vás kouzlí duo divoké růže a jasmínu, jako byste se ocitla na rozkvetlé louce. Společně přináší příjemnou hloubku. Základ vůně rozehřejí akcenty mechu, ambroxanu a dřevitých tónů, které zanechají svůdnou stopu plnou odvahy.
Flakon s ombré stínováním ve vínově červené barvě je inspirovaný romantickým odpolednem. Kožená visačka s logem značky a zlatý přívěsek ve tvaru písmene C zdobí flakon tak, jako u mnoha kabelek Coach. Ikonické logo s koňským spřežením a kočárem vyražené na skle je odkazem na newyorské kořeny značky. Podobně je laděna i krabička oblečená do textury kůže ve vínově červené barvě a logem značky.

O značce Coach

Coach je luxusní a moderní značka zaměřená na výrobu kožených doplňků. Byla založena v roce 1941 v srdci New Yorku. Je inspirována americkým dědictvím a designem baseballové rukavice. První kolekce kabelek byla vytvořena na základě hodnot jako je vysoká kvalita kůže, dokonalé řemeslné zpracování, pružnost a barevný tón. V druhé polovině 20. století se stal Coach světovou značkou.

Parfémovou vodu Coach Wild Rose zakoupíte na e-shopu Sensualité a v sítích parfumerií Douglas, Marionnaud a Fann, ve velikostech 90 ml, 50 ml a 30 ml.

Video zde