Dárkový rádce! 6 hraček, které na Vánoce musíte mít

05.12.2021

Možná již máte svůj vysněný dárek, ale věřte, že jsou hračky, o kterých se Vám ani nezdálo. Zeptali jsme se sexshopu ErosStar.cz, jaké dárky jsou perfektní pro ženy, které zase potěší Vaše partnery, a které zase si budete užívat společně. Níže najdeš 6 tipů na netradiční dárečky nejen pod stromeček.

1. Lovense Lush

Favorit sexshopu ErosStar: Tato hračka, je trendem posledního roku. Perfektní vibrátor pro párovou zábavu, a to nejen v pohodlí domova. Pokud hledáš novou výzvu, vezmi si vibrátor na výlet do obchodního centra. S tímhle nešlápneš vedle!

2. Satisfyer PRO 2

Milý, ergonomický a má sílu. Dokonce i ženy, které stěží zažívají orgasmus si libují nad jeho zručností. Stimulátor klitorisu pracuje na revoluční technologii podtlakových vln. Vejde se do kabelky a hodí se kdykoliv.

3. LELO Soraya 2

Nádherný vibrátor pro opravdu náročné ženy. ErosStar jej má v nabídce ve 2 různých barvách. Potěší stimulací klitorisu a bodu G zároveň. Ten si nesmíš nechat ujít!

4. Erotické prádlo

Různá svůdná prádla od A až po Z. Různě velká, takže si vybere každá dle svých chutí. Dle ErosStar jsou mezi ženami velmi populární bodystocking Passion BS075, košilka Casmir Kea nebo souprava prádla Passion Floris.

5. Erotické sady

Soupravy hraček jsou skvělým startovním bodem do světa erotiky. Dají se darovat přátelům, ale i jako společný dárek pro pár. Skvělou volbu dělají erotické sady pro lehké BDSM, které patří mezi nejpopulárnější!

6. Fleshlight Girls

Perfektní dáreček pro muže. Každý měl někdy sen si pohrát se svou oblíbenou herečkou z filmů pro dospělé. Fleshlight Girls jsou perfektní realistické odlitky podle skutečné předlohy. Aby vzrušení nebylo málo, můžeš tuto zábava vytáhnout při společném milování.

Pro více inspirace stačí navštívit webové stránky sexshopu www.ErosStar.cz. Rádi poradí! Na jejich blogu také najdeš tipy a inspiraci na nové zážitky.