Dekorativní a zahradní keramika

01.06.2022

Dekorativní a zahradní keramika odolná povětrnostním vlivům. Zakázková výroba jedinečných plastik a drobných předmětů, u nichž se snoubí estetika s funkčností.

O ateliéru

"Tvorba keramických plastik mě dlouho fascinovala" říká o sobě autorka Ivona Spurná. "Vystudovala jsem uměleckou školu a vždy jsem snila o místě, kde mé představy dostávají hmatatelnou podobu. Postupem času tak vznikl u našeho rodinného domu zahradní ateliér.

Stavba z přírodních materiálů symbolizuje mou práci. Drtivá většina tvorby představuje výjevy z přírody, odkud čerpám inspiraci. Především se jedná o mrazuvzdorné keramické sochy zvířat, keramické dekorace na zahradu, plastiky do interiéru a bytové doplňky.

Veškeré plastiky tvořím s jasným cílem, aby doladily a zútulnily zahrady nebo obydlí svých majitelů. Každý výrobek je originál, kterému věnuji maximální péči. Žádná sériová výroba, ale poctivá ruční práce. Výroba keramické sochy proto trvá několik týdnů. Všechny kusy jsou jedinečné, tak trochu jsou odrazem mojí duše i momentální nálady."

KONTAKT
Tel.: +420 737 824 564
info@keramika-ivon.cz
WWW.KERAMIKA-IVON.CZ