Designové tipy do Crystalex

21.04.2024

Crystalex je symbolem celosvětově vyhlášené tradice českého sklářství a současně jsme největším výrobcem skleněných produktů nejen u nás, ale i v zahraničí. Ačkoli doba se neustále mění, i dnes tvoříme fascinující produkty, které představují souhru umění, letitých zkušeností a cenného dědictví. A kde jinde, než v Novém Boru, který je srdcem sklářského průmyslu, ale i naším domovem. Právě tady vznikají stále nové a jedinečné produkty, které kombinují krásu tradice s moderní tváří.

Spring Dotties

Originální sada Spring Dotties přinese do vašeho domova osvěžující atmosféru jara s hravým designem bílých puntíků. Její svěží zelená barva evokuje obnovující sílu přírody, zatímco bílé puntíky dodávají váze jemnost a lehkost. Ideální volba pro každý interiér, který touží po dávce jarní energie a elegance.

Pastelové vázy

Osvěžte prosluněné jarní dny originální cestou. Unikátní vázy s jedinečným tvarem, hebkou a matnou texturou ve čtyřech barvách, bude pro takový okamžik jako stvoření. Jejich zvídavý design se dokonale slévá s nadčasovými odstíny a drží krok s aktuálními trendy ve světě interiérového designu a dekorací.

Produkty značky Crystalx můžete zakoupit na e-shopu Crystalex nebo v kamenných prodejnách v Novém Boru či Cvikově. 

Koncem prázdnin se bude otvírat prodejna v Praze, další podrobnosti o jejím otevření můžete sledovat na facebooku Crystalex