Do léta tělo bohyně: Vsaďte na domácí masáž proti celulitidě i krém pro zpevnění dekoltu

31.05.2023

Než se nadějete, nastane sezona krátkých nohavic, svůdných dekoltů a nakonec plavek, které vynesou na světlo světa naprosto všechno z vašich fyzických předností i nedostatků. Abyste se cítila v letních měsících co nejvíce sebejistě, připravili jsme si pro vás hned několik tipů pro krásnou postavu.

Hned na úvod pro vás máme jednu dobrou zprávu: Na masáž proti celulitidě už nemusíte zamířit do salonu ani na estetickou kliniku. Naopak si ji můžete dopřát v pohodlí domova, každý den a logicky za mnohem příznivější cenu. Stačí si pořídit domácí masážní pomůcku spolu se zeštíhlujícím gelem a tukové polštářky se začnou rychle rozpouštět.

Profesionální zeštíhlující a zpevňující kosmetika ELANCYL totiž vytvořila po vzoru světově známé a osvědčené techniky pro redukci celulitidy "palpate and roll" inovativní masážní pomůcku navrženou fyzioterapeuty, která v kombinaci se zeštíhlujícím gelem výrazně prokrví, pozvedne a zpevní vaši pokožku. Díky masážní pomůcce proniknou účinné složky z gelu (zejména kofein a výtažky z břečťanu) rychleji a snadněji do kůže, kde jejich pomocí dojde k výraznému úbytku celulitidy a tukových buněk právě v problémových partiích.

ELANCYL Slim Massage a Slimming Concentrate Gel používejte denně. Masáž provádějte na čisté a suché pokožce, přičemž každé problémové partii (břicho, hýždě, stehna) se věnujte pár minut. Jemným tlakem a krouživými pohyby pozvolna zapracovávejte zeštíhlující gel do kůže, dokud se zcela nevstřebá. Po masáži bude vaše pokožka zdravě prokrvená, jemnější a hladší na dotek. Při pravidelném provádění této masážní techniky ubyde z povrchu kůže nevzhledných dolíčků, pokožka se zpevní a celkově omládne. Po vyčerpání gelu lze dokoupit další zeštíhlující gelový koncentrát samostatně. Můžete tedy i nadále bez problémů pokračovat v pravidelných domácích masážích a pracovat tak na formování své postavy.

Pakliže neřešíte pouze celulitidu, ale trápí vás také strie, můžete masážní pomůcku s gelem ob den střídat se sprejem ELANCYL Slim Design Slimming Oil 2v1. Ten redukuje nejen projevy celulitidy, ale pomáhá eliminovat právě i viditelnost a tvorbu strií, plus pokožce pomáhá s odbouráváním škodlivých toxinů. Obsahuje rovněž výtažky z břečťanu a kofein, ale také camelinový olej a látku floridzin obsaženou v jablcích. Díky němu se vaše pokožka okamžitě po aplikaci stane jemnější i pevnější. Voilà!

Do třetice pro vás máme tip pro atraktivnější dekolt. Toužíte-li po pevnějším poprsí, ale plastickou operaci si nemůžete, anebo možná ani nechcete dovolit, určitě si oblíbíte ELANCYL Bust Firming Serum. Díky mandlovému oleji a provitaminu E ve složení výrazně zpevní i zhydratuje oblast vašeho poprsí a dekoltu, zjemní kůži v této partii, lehce ji natonizuje a příjemně provoní. Gel má navíc skvělou konzistenci: vůbec nelepí a rychle se vstřebává do pokožky. Efekt i lepší pocit ze svého ženského já se zaručeně dostaví.