Dokonalé kuchyně a nábytek od českého výrobce

11.04.2022

Moderní kuchyňská linka je přáním snad každé ženy a naše firma už léta umí tato přání splnit.
Kuchyně dnes již nelze vnímat jako pouhopouhý kus nábytku. Zaujímá značný prostor ve vaší domácnosti, mnohdy zde trávíte nemalé množství času, třeba při ranní kávě, při přípravě rodinného oběda nebo romantické večeře. A nejednou ji spatří vaši hosté. Je zkrátka součástí vašeho domova a je nezbytné, abyste se i zde cítili příjemně.

My, ve firmě tumova.eu, si uvědomujeme, že každý člověk je jedinečný, má určité preference, svá kritéria a osobitý vkus. Proto nevyrábíme kuchyně sériově, avšak individuálně, vždy pro každého přímo na míru. Každý náš výrobek je originál! Ke každému zákazníkovi máme osobní přístup, nasloucháme Vašim představám a přáním. Spolu s našimi zkušenostmi a praktickými radami postupně začneme společně vytvářet vaši vysněnou kuchyni.

Nemáte konkrétní představu, jak by vše mělo vypadat? To nevadí!

Výroba zakázkové kuchyňské linky začíná konzultací u zákazníka, kdy získáváme prvotní informace
jako jsou rozměry a tvar. Dalším krokem je volba materiálů na výrobu korpusů, dvířek a pracovních desek, výběr dřezu a elektrických spotřebičů. Nezapomeneme projednat připojení elektrické energie případně plynu a odpadu. Dalším krokem je volba a rozmístění spotřebičů a ostatních komponentů, které budou součástí nové kuchyňské linky. A pak už zbývá vybrat z mnoha maličkostí. Voilà! Máme přesné zadání kuchyňské linky.

To jak se budete cítit v kuchyni, jaký z ní budete mít celkový dojem, je výsledkem kombinace použitých materiálů, komponentů a jejich vzájemným sladěním. Používáme prověřené materiály a komponenty, avšak neusínáme na vavřínech. Jdeme s dobou a neustále sledujeme moderní trendy a některé zapracováváme do našeho výrobního programu, který je koncipovaný jako zakázková výroba. Umíme vám nabídnout to, co odpovídá vašim představám. Ať to jsou různá barevná provedení, tvary a rozměry jednotlivých prvků, případně aktuální nové trendy v elektrospotřebičích a doplňcích.

Je libo Luxusní, Komfortní nebo Ekonomickou variantu?

Avšak jak již bylo řečeno, každý člověk má jiné preference. Někdo má rád technické vymoženosti, jiný preferuje funkčnost a někdo zase střídmost. Jednoduše lze rozdělit naše kuchyňské linky do třech skupin.

Jednu ze skupin našich kuchyňských linek, tvoří luxusní kuchyně. Základem této výrobní řady kuchyní je použití těch nejkvalitnějších a nejmodernějších současných komponentů, jejichž propojením je dosaženo nejen dokonalé užitné hodnoty, avšak i něco navíc a tím je smyslný požitek z luxusu, který vás bude obklopovat.

Může se jednat o komponenty v podobě zabudovaných různých datových zásuvek, dotykových ovladačů, designového LED osvětlení, použití materiálů ve vysokém lesku, kamenných pracovních desek a dřezů, materiály dýhované jakostní dýhou. V neposlední řadě tvoří nedílnou součást každé kuchyně spotřebiče. Pro Luxusní kuchyně nabízíme širokou řadu spotřebičů, ať už se jedná o indukční varné desky se zabudovaným odsavačem par, multifunkční parní trouby, kompaktní trouby, kávovary, myčky či vinotéky. Řada z nich disponuje mnoha vymoženostmi, které ještě vylepší kuchařské schopnosti.

Avšak pokud nepatříte mezi ty, kteří touží po žhavých novinkách, technických vymoženostech, okázalých luxusních materiálech a spíše je pro vás důležitější komfort než výstřednost, máme pro vás komfortní kuchyně. Působí elegantně, příjemně se užívají a nabízejí vysokou míru pohodlí. Díky tichým lehce ovladatelným zásuvkovým systémům a systému výklopů, je vše vždy po ruce, přesně tam, kde očekáváte. I přesto, že zde nejsou standardně používány horké novinky a high-endové prvky, budete z výsledku nadšeni. Kuchyň vás bude neustále ohromovat a bavit.

Pokud pro Vás design není na prvním místě a vyžadujete pouze praktičnost a funkčnost nabízí se jako vhodná volba některá z našich ekonomických kuchyní, které v sobě sice nemají horké trendové novinky, avšak i tak výsledek stojí za to.

Vezmeme to komplexně!

Kromě výroby kuchyňských linek vám nabízíme i další výrobky z našeho výrobního programu. Vybavíme vám dům, byt, hotel nebo kancelář nábytkem, okny, vchodovými a interiérovými dveřmi.

Více na www.tumova.eu                            

 Těšíme se na Vás!