Dokonalý úklid domácnosti zajistí elektrický mop a vysavač na podlahu JetClean 3v1 od Viledy

07.11.2022

S elektrickým mopem a vysavačem na podlahu JetClean od Viledy budete mít uklizeno raz dva

Udělejte z povinného uklízení radost. Díky elektrickému mopu a vysavači na podlahu JetClean od Viledy bude vaše podlaha jako zrcadlo, bez větší námahy a s úsporou cenného času. V jednom kroku ji totiž nejen vysaje, ale také vytře a zároveň i vysuší. S tímto pomocníkem se zbavíte veškerých nečistot včetně drobků, prachu nebo tekutin, a to na všech tvrdých podlahách jako je dřevo, dlaždice nebo laminát. A co víc, ušetříte až 80 % vody v porovnání s běžným kbelíkem a mopem.

Váleček uvnitř vysavače JetClean je vyroben z 50 % mikrovláken a aktivních vláken, takže bez většího úsilí hravě vyčistí všechny typy tvrdých podlah a na nich zaschlé skvrny. Nespornou výhodou je nádobka na vodu, do níž se vejde více než půl litru, díky čemuž si bez problému poradí i s prostorem o výměře cca 50 až 70 m². Čistá voda je potom rozprašována z osmi trysek, čímž je zajištěno její rovnoměrné rozložení a váleček z mikrovláken tak dokonale pojme celou plochu.

Pro maximální využití uklízejte ve dvou krocích, a to pohybem přístroje dopředu a poté dozadu. Směrem dopředu vysaje a vytře a následně dozadu nasaje přebytečnou vodu z podlahy, která poputuje do druhé nádobky se špinavou vodou. Vytírat tak budete vždy čistou vodou.

JetClean elektrický mop a vysavač značky Vileda zakoupíte od 5 990 Kč.

Více informací na www.vileda.cz