Dokončení výjimečné top‘ rezidence Pomezí se blíží

19.10.2023

Na východní hraně rozlehlého parku Košíře-Motol finišují stavební práce na mimořádně zajímavém projektu top' rezidence Pomezí. Rodinné domy a vily důmyslně rozmístěné po úpatí stolové hory Vidoule zaujmou svým architektonickým řešením i unikátní polohou a výhledy na Prahu. Prémiové rodinnné domy obklopené přírodou s dosahem na Smíchov do 15 minut budou dokončeny 2Q 2023. Bytové domy, které jsou rovněž součástí výstavby jsou od září zkolaudované.

Jedinečné bydlení v pražských Košířích

Architektonický návrh nových domů na Praze 5 vznikl při mezinárodním workshopu a představuje syntézu těch nejlepších myšlenek pro moderní městské bydlení od britských Bogle Architects a rakouských Baumschlager Eberle Architekten, které doplňuje lokální ateliér Pavel Hnilička Architects+Planners. Unikátní terasovité členění lokality zajišťuje jednotlivým domácnostem vysokou míru soukromí.

V prodeji domů v Praze – Košířích jsou volné ještě dva domy a jedna samostatná solitérní vila. Domy v dispozici 4+kk vypadají na první pohled jako dvoupodlažní, přestože ve skutečnosti mají tři patra. Obývací pokoj je totiž skryt ve svahu a otevírá se pouze směrem do soukromé zahrady. Jádro domova je tak bezpečně chráněno a odstíněno od ulice. Do nemovitostí se netradičně vstupuje z prostředního patra, případně z garáže.

Rodinné domy v prémiovém standardu

Projekt top' rezidence Pomezí, který realizuje renomovaná společnost KKCG Real Estate Group, je určen pro klienty, kteří mají značné nároky na kvalitu bydlení. Velmi vysoký materiálový a technologický standard je samozřejmostí. Novostavby jsou nízkoenergetické a funkčně prostorově uspořádané. Ti, kteří hledají velkorysé zázemí pro rodinný život v lokalitě přírodě i centru na dosah, si nyní mohou přijít prohlédnout rostoucí nemovitosti přímo na vlastní oči. Hrubá stavba je hotová, probíhá intenzivní práce na interiérech. Designové domy přivítají své nové majitele již začátkem jara 2024.

www.toprezidence.cz