Domácí šicí stroje s profesionální kvalitou

07.04.2022

Garudan patří mezi přední značky domácích šicích strojů i proto, že šicí stroje neustále zlepšuje a posouvá kupředu podle současných trendů v šití. Do oblasti domácích šicích strojů promítl 25-leté znalosti a zkušenosti z výroby průmyslových šicích strojů.

Nabídka domácích šicích strojů Garudan je určena pro všechny, kteří rádi šijí.

Na výběr jsou základní mechanické šicí stroje s jednoduchým ovládáním vhodné pro začínající se šitím.

Zkušenější švadleny ocení elektronicky ovládané stroje s možností šít bez pedálu, ovládáním na displeji, ale hlavně s různými druhy stehů včetně ozdobných a větším výběrem funkcí jako je i automatické ušití knoflíkové dírky.

Nechybí ani stroje s profesionálními funkcemi jako je automatický odstřih nitě, velká pracovní plocha nebo kolenní páka pro zdvih patky, která urychluje šití.

Pokud vás tvorba oděvů opravdu baví a věnujete se jí pravidelně, doporučujeme pořídit si i šicí stroje typu overlock a coverlock. S overlockem vše sešijete a začistíte v jednom kroku, s coverlockem dodáte lemům profesionální vzhled.

Podlehli jste fenoménu prošívání a volné výšivky? Nabídka quiltovací techniky, od quiltovacího rámu po profesionální quiltovací stroj, vás také nezklame.

Chcete si ozdobit oděvy vlastní výšivkou? Od značky Garudan si můžete vybrat kombinované vyšívací stroje s různými funkcemi, se kterými bude vyšívání snadné nebo několikabarevné výšívací stroje, se kterými zvládnete i vícebarevnou výšivku.

Značka Garudan představuje nejen tradici a kvalitu, ale i preciznost, profesionalitu, a navíc i osobitý design. U všech strojů je celokovová konstrukce a silný motor samozřejmostí. Garudan si stojí za výkonem, ale hlavně za kvalitou svých strojů, proto na ně nabízí záruku 3 roky.

Současná nabídka šicích strojů je rozmanitá, od značky Garudan si však vybere každý a kdo si neví rady, tomu ochotně poradí zkušený tým. Nechybí ani veškerý servis strojů, včetně nabídky příslušenství a náhradních dílů.

Kompletní nabídku šicích strojů najdete na www.eshop.garudan.cz