Dopřejte pleti jarní DETOX

01.03.2022

Jaro je obdobím regenerace a pro pleť to platí dvounásobně. Zimní počasí, nedostatek slunce, vítr a mráz pokožku vyčerpávají. Následky se projeví už s příchodem jara a k těm nejčastějším patří dehydratace, zvýšená citlivost, ztráta elasticity a zdravé barvy, která souvisí s prokrvením. Nenechte nežádoucí projevy bez povšimnutí a dopřejte pokožce možnost intenzivní regenerace.

Co je to regenerace a jak ji můžeme ovlivnit?

Epidermis má schopnost fyziologické regenerace- jde o přirozený proces, ovlivněný fyzickým zdravím našeho těla. Velmi záleží na výživě, imunitě a celkové kondici. Věřte, že správné stravovací návyky a hodně pohybu na čerstvém vzduchu ovlivní, jak dlouho zůstane vaše pokožka mladá. A když přidáte správnou péči, pokožka se vám odvděčí a přidá vám na půvabu.

Cítíte, že vaše pleť potřebuje vzpruhu?

Vyzkoušejte novinku od známé značky SynCare. Noční krém NeoVitalia obnovuje vitalitu pokožky, takže je pro jarní detox to nejlepší. Intenzivně podporuje regenerační procesy a díky tomu získává pokožka zpět svoji pevnost, elasticitu a zdravý vzhled. Obsažený oligo kolagen spolu s vitamínem C, extrahovaným z plodů šípku, mají přímý vliv na revitalizační procesy pokožky a její omlazení, Krém je primárně určený pro noční použití a jeho účinky jsou patrné po každém probuzení.

Pleť je vyhlazená, hydratovaná a svěží - vítaný bonus pro úspěšný den, nemyslíte?

Hoďte svou pleť do pohody!

Na 65 procent žen a 55 procent mužů udává, že je jejich pleť citlivá. Nejčastěji je to suchá citlivá, zastoupená v 89 procentech případů. Tady citlivost spočívá v nedostatku ochranných tukových složek a nedostatečné hydrataci kůže. Do pokožky tak pronikají nežádoucí dráždivé látky, které za normálních okolností zůstanou na jejím povrchu. Paradoxně citlivá pleť nesnáší nadměrné promaštění, které naopak může podpořit podráždění. Proto mohou být běžné oleje k ošetření tohoto typu pokožky nevhodné.

Ideálním řešením je dermo péče, vyzkoušejte speciální sérum SynCare.

Je bezvodou směsí lipofilních složek a jeho zklidňující účinek je založen na kombinaci panenského meruňkového oleje a čistého extraktu z růží, získaného šetrnou enfleuráží.

Lehkou olejovou bázi pokožka snadno přijímá, dochází k jejímu zklidnění, hydrataci, a zvláčnění. Pokožku současně chrání, pomáhá obnově lipidické vrstvy a zabraňuje tvorbě šupinek. Krásně voní po růžích a na obličej postačí 3 kapky.

Udělejte si z odlíčení rituál, na který se budete těšit.

Může se zdát, že zbavit se make-upu přece není žádná věda. Opak je ale pravdou. Jak bychom se tedy měli šetrně zbavovat make-upu? Základem je zvolit si jemný, a přitom důsledný odličovací přípravek. Výběr je široký, proto vsaďte na doporučení a vyzkoušejte třeba micelárním toniku nebo pěnu a udělejte si z odlíčení rituál, na který se budete těšit.

Make-up odličujte vždy z jemně navlhčené pokožky a uvidíte, že to půjde mnohem snáz!

Vpich nebo péče? Volba je na vás!

Aplikace kyseliny hyaluronové (HA) vpichem je nejefektivnějším omlazením, ale ne každý je ochoten tuto proceduru podstoupit. A proto na řadu přicházejí pleťové krémy a rozličná séra. Také v jejich případě je zásadní, v jakém množství a formě HA skutečně obsahují. Pokud byste pátrali po výrobku, který provede s vaší pletí skutečné zázraky, možnou volbou by pro vás mohl být SynCare MultiLift nebo i další přípravky s obsahem HA.

Dopřáváte si pravidelnou salónní péči?

Pokud ne, je čas na změnu. Svěřit se do rukou profesionálů je určitě správná volba. SynCare má vlastní dermatologické centrum v Brně a síť kosmetických studií po celé republice. Zkušení odborníci vám provedou diagnostiku pleti a poradí, jaké ošetření je právě pro vás to nejvhodnější.

www.syncare.cz