Dopřejte své pleti nepřetržitou jemnou péči s denním a nočním krémem Asombroso

21.10.2021

Vaše pleť se řídí svým vlastním biorytmem. Ve dne pracuje a v noci regeneruje a odpočívá. Poskytněte jí tu nejlepší péči s ohledem na její přirozený rytmus. Nechte pracovat denní krém The One Day Cream a noční krém The One Day Cream od značky Asombroso by Osmany Laffita, která se pyšní nejpřísnějšími nároky na kvalitu.

Dopřejte své pokožce okamžitou vzpruhu a zpevnění. Vitamín E, lecitin, ceramidy, kolagen, bambucké máslo nebo kyselina hyaluronová obsažená v denním krému The One Day Cream společně s UV komplexem chrání po celý den vaši pokožku před nepříznivými vlivy a dodává jí potřebné látky. Vraťte své pleti svěží a mladistvý vzhled.

Po dlouhém dni se občas i nanesení krému jeví jako náročný úkol. Aplikaci nočního krému však nepřeskakujte. Během noci se vaše pokožka regeneruje. A právě proto je tu The One Night Cream, který dodá pleti potřebnou hydrataci a péči, abyste se ráno probudili svěží a se zářivě zdravou pokožkou.
Krémy Asombroso mají jemnou vůni mořské soli s lehkými svěžími tóny citronové trávy. Kromě toho jsou dodávané v patentované technologii kelímků "touch & slide". Klouzavým pohybem prstu po měkké ergonomické membráně jednoduše aplikujete krém. Kelímek tak není potřeba celý otevřít a ke krému se nedostane vzduch a případné nečistoty. Po každém stisku membrány se vnitřek membrány automaticky uzavírá a znemožňuje tak kontaminaci obsahu. Díky tomu bylo možné snížit množství konzervantů v přípravku na minimum.

Přestaňte hledat mezi krémy složité kombinace. Pořiďte si denní a noční krém té nejvyšší kvality. Značku Asombroso by Osmany Laffita najdete na webu www.asombroso.cz nebo v síti parfumerií Fann.