Dopřejte své pokožce to nejlepší to nejlepší z přírody i v horkém létě

05.07.2024

Léto už pomalu, ale jistě klepe na dveře. Spolu s ním i časté slunění a přechody mezi venkovním horkým prostředím a klimatizovanými prostor. To vše se podepisuje na kvalitě naší pokožky. Pečujte tedy o sebe více než kdy jindy. Ideální volbou je česká BIO kosmetika Onclé a její řada Biorganic plná kvalitních surovin. Ta se postará o hydrataci i regeneraci pokožky celého těla i intimních partií.

Hydratace a regenerace

Jedině hydratovaná pokožka může vypadat mladě a začít je potřeba již ve sprše. Mycí mléko Onclé přináší pokožce jedinečnou péči. Šetrně a zároveň efektivně odstraňuje nečistoty. Pokožku chrání před nepříznivými vlivy, hydratuje a zanechává ji hedvábně jemnou. Obsahuje BIO šípkový extrakt, BIOLIN P, kyselinu mléčnou a jemné čisticí složky.

Po osprchování a osušení pokožky přichází na řadu Tělové mléko Onclé. Během léta ho používejte po každé sprše, nikdy nevynechávejte. Proč? Vaše pokožka bude dlouhodobě chráněna před dehydratací. Tělové mléko je koncipováno tak, že podporuje přirozenou strukturu pokožky a vyživuje ji. Obsahuje vzácné přírodní BIO oleje - arganový a švestkový, BIO šípkový extrakt, BIOLIN P, přírodní squalan a vitamín E.

Osvěžení kdykoli a kdekoli

Hydratační mist na obličej Onclé patří mezi letní nezbytnosti. Tato mlha ve spreji pleť během chvilky dokonale osvěží, hydratuje, vyživí. Pokožce navrací její elasticitu, chrání ji před nepříznivými vlivy, a navíc díky kyselině hyaluronové zpomaluje proces stárnutí. Mezi účinné látky patří kyselina hyaluronová, mořská voda s minerály, kokosová voda, BIO organická šťáva z aloe vera.

 
Dalším nezbytným pomocníkem nejenom na cestách je bezoplachový Intimní čisticí olej Onclé vhodný pro každodenní péči o intimní místa. Obsahuje BIOLIN P, který podporuje přirozenou mikroflóru pokožky a zabraňuje jejímu vysoušení. Před použitím olej vždy protřepejte a naneste jej na ubrousek či toaletní papír. Pečlivě zbavte pokožku nečistot.