Dostaňte pleť po létě zpátky do kondice

30.08.2022

Léto přináší nejen zážitky a bronzovou pokožku, ale také známky únavy na pleti, dehydratace a občas nějaký pupínek. Prázdninové radosti jsou někdy tak intenzivní, že zapomeneme i na večerní odlíčení. Nastolte v péči o pleť zase pevný režim. Vaše pokožka vám bude vděčná.

Čištění pleti ráno i večer je naprostý základ.

A to dokonce i v případě, že se nelíčíte. Večer je nutné odstranit z pleti make-up, pot a nečistoty, které se na ní během dne uchytily. Ranní čištění je také nezbytné, pokožka se totiž přes noc regeneruje a detoxikuje. Výsledků tohoto procesu ji ráno musíme zbavit právě důkladným vyčištěním. Ideální a léty ověřený postup čištění pleti je tzv. dvoufázové čištění.

• Prvním krokem je vyčištění pleti pomocí čistícího pleťového mléka The One Skin Cleansing Milk, které naneseme pomocí vatového tampónku na obličej a pleť vyčistíme. Mléko pleť šetrně, ale důkladně odlíčí a dodá hydrataci.

• V druhém kroku pleť dočistí a osvěží pleťová voda, která ji také připraví na aplikaci následné péče. Pro sušší pleť je vhodná The One Skin Cleansing Water. Máte-li pleť mastnou, zvolte variantu The One Skin Cleansing Water. Obě pleťové vody pokožku zhydratují, zklidní a dodají rovnováhu.

Po vyčištění je řada na následnou péči. Až teď je pleť připravena vstřebat všechny účinné látky z krémů a emulzí.

Ráno ošetřete pleť denním krémem The One Day Cream, který pleť okamžitě vzpruží, zpevní a ochrání UV komplexem. Obsahuje vitamín E, lecitin, ceramidy, kolagen a kyselinu hyaluronovou. Večer zvolte noční krém The One Night Cream, který díky aktivním látkám pleť zregeneruje a vyživí. Oba krémy jsou vhodné pro všechny typy pleti a skvěle se doplňují.

Dobrý tip na cílenou péči je intenzivní liftingový krém The One Snake Cream, který pomáhá v boji s předčasným stárnutím pleti nebo pleťová kolagenová emulze The One Collagen Emulsion s účinky okamžité regenerace a hydratace.

Řada kosmetiky Asombroso The One je vhodná pro ženy i muže, neobsahuje parabeny a zaručeně vás uchvátí svou jemnou a čistou vůní. Krémy a emulze Asombroso jsou dodávány v unikátním bezkontaktním kelímku s patentovanou technologií aplikace "touch & slide".

Vytvořte si z péče o pleť dokonalý rituál s produkty Asombroso. Budou to každodenní kouzelné chvíle jen pro vás. Slovo asombroso znamená ve španělštině úžasný a dechberoucí. A takové jsou i produkty této značky. Vybírejte z pohodlí domova na webu www.asombroso.cz