Dovolená plná zážitků & relaxu

31.01.2022

Přemýšlíte, kam vyrazíte s rodinou za zimním dobrodružstvím, ale zároveň si tam užijete i vzácných chvilek zaslouženého odpočinku? Dopřejte si nezapomenutelný pobyt Týden na horách v Lázních Jáchymov. Prožijete dny podle svých představ, a to za každého počasí.

Hledáte místo, kde strávíte čas v přírodě spolu se svými dětmi, ale zároveň si od nich i konečně trochu odpočinete? Hotel Astoria je pro vás ta pravá volba. Bohaté zážitky si odtud odveze zaručeně každý!

V hotelu jako v bavlnce

Hotel Astoria se nachází v srdci Krušných hor. Moderně zařízené pokoje a rodinné apartmány nabízí svým klientům veškerý komfort. Stravu si můžete zvolit formou bufetu nebo výběrem z menu v Restauraci U Vodopádu, která nabízí chutné pokrmy české i mezinárodní kuchyně a z níž se lze kochat příjemným výhledem do lázeňského parku. O wellness nabídku se postará Lázeňské centrum Agricola, kde můžete využít kromě léčebných a wellness procedur i služby lékaře. Zajít si na radonové koupele, do solné jeskyně bazénu nebo unikátního saunového dolu. V něm najdete esenciální parní saunu se 100% vlhkostí, infrasaunu se solným panelem, voňavou bylinkovou saunu nebo finskou saunu s teplotou v rozmezí 80 a 100 °C, díky které posílíte organismus a celkovou imunitu.

S dětmi do Aquacentra

Za hezkého počasí budete mít zřejmě chuť strávit co nejvíce času na čerstvém hor-ském vzduchu. Počítejte ovšem s tím, že přijedete-li na hotel s dětmi, minimálně prv-ní den se daleko od hotelu nedostanete. Lázeňské centrum Agricola totiž nabízí i Aquacentrum. Pro malé vodní nadšence je tu připraveno dětské brouzdaliště a pro ty větší super rychlý tobogán! Je tu však něco i pro ty, kteří preferují teplejší vodu a tro-chu toho relaxu... vodu o teplotě kolem 32 °C naleznete v rehabilitačním bazénku a vodu na teplotou 35 °C vám za doprovodu hojného bublání a víření ohřívají hned ve dvou whirlpoolkách. Vyzkoušet tu můžete také úžasný, a hlavně velmi zdraví pro-spěšný Kneippův chodník, kde za pomoci chůze po oblých kamíncích a střídaní stu-dené a teplé vody aktivně stimulujete krevní oběh.

Hurá na zimní lyžovačku!

Nedaleko od hotelu si můžete zalyžovat v jednom z největších lyžařských středisek v čechách. Na Klínovci je ideální prostředí nejen pro lyžování, ale i další sporty na sněhu. Rodiny s dětmi mohou využít lyžařskou školku či oblíbený snowtubing na Božím daru.

Pestrá nabídka výletů do okolí a procházek do krušnohorských lesů je příjemným bo-nusem pobytu v hotelu Astoria.

Využijte balíčku Týden na horách za zvýhodněnou cenu na  www.laznejachymov.cz a prožijte nezapomenutelné zimní radovánky nebo jarní prázdniny.

Text: Jana Militká

foto: www.laznejachymov.cz