Dovolená plná zážitků & relaxu

10.02.2022

Přemýšlíte, kam letos o prázdninách vyrazíte s rodinou za letním dobrodružstvím, ale zároveň si tam užijete i vzácných chvilek zaslouženého odpočinku? Vydejte se do alpského Allgäu, kde prožijete dny přesně podle svého gusta, a to za každého počasí.

Hledáte-li místo, kde si dokonale odpočinete, uspokojíte své chuťové pohárky, ukojíte adrenalinové ego, strávíte čas v přírodě spolu se svými dětmi, ale zároveň si od nich i konečně trochu odpočinete, Kinder Hotel Oberjoch bude pro vás tím pravým ořechovým. Bohaté zážitky si odtud zaručeně odvezou všichni členové vaší výpravy - od těch nejmenších prťousů, předškoláků a školáků, až po vás, dospěláky.

V hotelu jako v bavlnce

Jakmile přijedete do Kinder Hotelu Oberjoch, spadnou z vás veškeré starosti. Hotelová restaurace je vyhlášená svojí báječnou kuchyní a zdejší wellness zase bohatou nabídkou nejrůznějších relaxačních procedur - můžete si zajít například do bio sauny, solné jeskyně nebo si vychutnat masáže, parní lázeň či ledovou fontánu. Kromě toho si tu ale můžete zajít do útulného fitka a po večeři si dát třeba billiard nebo šipky. A zatímco vy si budete užívat jakéhokoliv druhu odpočinku, z hlavy můžete pro jednou vypustit starost o své děti. Hotel totiž svým dětským hostům od tří let až po teenagery nabízí dokonale propracované animační programy, ze kterých budou vaše ratolesti přímo nadšené, a tím pádem i vy...

S dětmi do zážitkového parku

Za hezkého pěkného počasí budete mít ale zřejmě chuť strávit co nejvíce času na čerstvém horském vzduchu a porozhlédnout se po krásách zdejšího okolí. Počítejte ovšem s tím, že přijedete-li na hotel s dětmi, minimálně první den se daleko od hotelu nedostanete. Jen pár metrů od vašeho luxusního ubytování se totiž nacházejí zážitkové dětské parky, které nikdo nepřehlédne. Vypustit svou "divou zvěř" tu můžete bez obav. Ty nejmenší okouzlí proudy studené horské vody hrnoucí se v dřevěných korytech. Zvířecí fanoušci se mohou pomazlit se zvířátky v minizoo. Ve vile králíků se na vás budou těšit Blacky, Puschel a Klopfer. Nově se usadily v minizoo i dvě alpaky, Picasso a Puschkin, kteří pocházejí z Jižní Ameriky. K vidění jsou tu i miniaturní poníci, Max a Moritz, a oslík Emil. Prinz Poldi se Sissi a Lissi pro změnu milují lezení v kozí věži a poskytují ideální fotografické příležitosti.V zážitkovém parku na děti čekají i pohádkové dřevěné domečky a mezi nimi závěsné chodníky, různé prolézačky, houpačky, skluzavka, brouzdaliště a nechybí ani houpací koně. Ve vysokém teepee se pro změnu vyřádí každý, kdo touží být indiánem alespoň na pár chvil. Můžete zde rozpálit oheň a něco dobrého si ugrilovat. Rozhodně se tu tedy nudit nebudete ani vy.

Dovolená bez dalších nákladů

Hosté ubytovaní v hotelu Kinderhotel Oberjoch si mohou vychutnat dovolenou bez dodatečných nákladů. Při příjezdu do hotelu totiž obdržíte kartu hosta Bad Hindelang Plus, kterou můžete libovolně používat po celou dobu vašeho pobytu. Využít tak můžete zdarma bezplatnou jízdu lanovkami Hornbahn a Iselerbahn, cestování na všech autobusových linkách v jižním Oberallgäu a údolí Tannheim v Tyrolsku, bezplatnou autobusovou dopravu do přírodní rezervace Allgäuer Hochalpen v Giebelhausu, bezplatné parkování na veřejných parkovištích v Bad Hindelang, vstup do přírodního koupaliště Hindelang nebo do krytého hřiště Allgäulino ve Wertachu, vstup do aquaparku Wonnemar v Sonthofenu, tenisové kurty Hindelang a Unterjoch a vyzkoušet můžete i lukostřelbu s "horskými indiány" v Oberjochu na úpatí Iseleru.

Dovolená ve formě speciálního balíčku

Po takové porci zážitků vaše děti určitě spokojeně usnou a vy se můžete přesunout na skleničku do hotelového baru nebo rovnou do wellness, kde v bazénu, vířivce nebo v sauně spolehlivě zapomenete na každodenní stresy a svému tělu i mysli dopřejete zaslouženou odměnu. Pro plánování prázdnin můžete využít také některého z mnoha variant pobytových balíčků nebo speciálních rodinných pobytů se zvýhodněnými cenami.

 Více na www.kinderhoteloberjoch.de


Text: Jana Militká

Zdroj: Časopis Perfect Woman