Dr. Spiller: kosmetika s wow efektem

03.12.2022

Péče o pleť je důležitým každodenním rituálem, ale jak během krátké doby stav pleti vylepšit a dosáhnout maximálního účinku přípravků? Tajemství se skrývá v používání biomimetické kosmetiky, která obsahuje inovativní medicínské technologie a složky přírodního původu.

Během posledních několika let došlo v kosmetickém průmyslu k opravdovému boomu: ženy po celém světě se začaly zajímat o kosmetiku založenou na přírodních složkách. Koneckonců, jednou z nejdůležitějších funkcí těchto přípravků je obnovení hydrolipidového pláště pokožky. Přesně takový koncept využívá Dr. Spiller, německá značka kosmetiky z Bavorských Alp se šedesátiletou zkušeností ve výrobě kosmetických přípravků. Funkčnost jejích přípravků je zajištěna kombinací unikátní patentované formule Hytec Emulsion System, minerální vody z alpských potoků Chiemgau a ekologických surovin.

Biomimetické složky: v čem vězí jejich účinnost?

Na samém začátku budování značky Dr. Spiller zakladatelé přišli s myšlenkou kombinovat technologie a přírodní komponenty. Díky tomuto revolučnímu řešení se podařilo vytvořit vysoce efektivní kosmetiku s léčebným účinkem. Funkčnost značky Dr. Spiller je zajištěna obsahem biomimetických složek, které jsou biologicky podobné naší kůži. Tato podobnost zaručuje vysokou kompatibilitu, což umožňuje lipidům snadno proniknout do hlubokých vrstev pleti, kde vlivem okolního prostředí, času a stárnutí často scházejí, a spojit se s její strukturou. Proto biomimetická kosmetika pomáhá obnovit ochrannou bariéru pleti, podporuje její přirozenou funkci a posiluje imunitu.

Proč vlastně v zimě speciální péči?

V zimě pleť často bledne, stává se šedou a suchou. To je způsobeno nízkou teplotou a agresivními environmentálními faktory, které ztenčují ochranný biofilm na povrchu pokožky. Díky speciální výživové péči kosmetiky Dr. Spiller tak může udržovat svou činnost a je podporována k aktivnější funkci, a to i v extrémních povětrnostních podmínkách.

Dr. Spiller, ten nejlepší způsob, jak o pokožku pečovat

Značka představuje širokou škálu přípravků, které splňují potřeby jakéhokoli typu a stavu pleti. Ideální zimní péče se skládá z několika kroků:

Prvním důležitým krokem je šetrné a účinné čištění pomocí Aloe Sensitive Cleansing Gel. Jedná se o jemný gel s extraktem z Aloe Vera a kolagenem, který čistí a uklidňuje.

Druhou fází péče je tonizace. Je velmi důležité obnovit normální pH pleti po kontaktu s vodou. K tomu je vhodný Sensitive Toner with Aloe. Přípravek obsahuje aloe vera a močovinu, velmi jemně obnovuje kyselou a alkalickou rovnováhu pleti a eliminuje pocit napjatosti a suchosti. Třetí fází je účinná obnova a regenerace pokožky v zimě za pomoci denního a nočního krému s vitamínem A (retinolem). VITAMIN A DAY CREAM a VITAMIN A NIGHT CREAM obsahují oleje ze slunečnicových semen, sóji, kukuřice, allantoin, kyselinu hyaluronovou, beta-karoten, včelí vosk, lecitin, tokoferol, kyselinu citronovou. Složky denního a nočního krému chrání pokožku před oxidačním stárnutím, stimulují regenerační a obnovovací procesy.
Čtvrtým krokem je péče o pokožku kolem očí. Pro tuto oblast je ideální Eye Contour Cream, který účinně eliminuje otoky a tmavé kruhy pod očima.

Kosmetické přípravky značky Dr. Spiller jsou také ideálním způsobem, jak potěšit své blízké.
Specialisté TOTIS Pharma vám vždy rádi pomohou a poradí s tím správným produktem pro vhodný a nezapomenutelný dárek.

V Česku je německá značka biomimetické kosmetiky zastoupena oficiálním distributorem TOTIS Pharma, který ji již šest let zastupuje v dalších evropských zemích.

Pro více informací nebo objednání kosmetiky se obraťte na výhradního distributora Dr.Spiller v ČR na tel. čísle 800 701 088.

Neváhejte a přihlaste se k odběru, abyste se jako první dozvěděli o všech novinkách a nabídkách.

https://www.instagram.com/totis_pharma_cesko_slovensko/
https://www.facebook.com/totis.pharma.cesko.and.slovensko
800 701 088