Dvě třetiny Čechů si lámou hlavu s výběrem vánočních dárků

06.12.2022

Podle dat z průzkumu IPSOS, který pro Manboxeo.cz zkoumal předvánoční nákupní chování Čechů, má každoročně jen 5 % šťastlivců zcela jasno, jaký dárek svým blízkým k Vánocům nadělí. Dvě třetiny Čechů ale pravidelně neví, co svým blízkým pořídit. "Nejen pro ně jsme tady my. Na našem e-shopu máme širokou nabídku originálních dárků pro každého. Navíc s možností uzpůsobení podle jejich vkusu," říká zakladatel e-shopu s dárky Manboxeo.cz Lukáš Legát.

Ručně vyrobené dárky? Je tu i zajímavější možnost

Dle dat z průzkumu jen 2 % Čechů dárky vyrábí sama. "Lidé dnes už nemají čas vyrábět svým blízkým dárky. Je to škoda, protože tímto způsobem mohli svým blízkým dát něco jedinečného, do čeho investovali spoustu času a lásky... Na Manboxeo.cz ale nabízíme vhodnou alternativu. Přesně podle povahy, vkusu a chuti obdarovaného mu vyberou vhodný dárkový box. Ať už je to rybář, milovník piva, masa nebo sladkostí... Pro každého z nich máme vhodný dárkový box ze dřeva či kovu, které jsou doplněny o jedinečný zážitek z otevírání, nebo designového kartonu, který můžou ještě navíc nechat vyšperkovat fotkou nebo osobním vzkazem... Pro své blízké tak získají dárek, který bude skutečně jedinečný a od srdce," vysvětluje Lukáš Legát.

Dárkový e-shop Manboxeo, který se prezentuje jako továrna na originální dárky, nabídku personalizovaných dárků letos přes vánoční sezónou rozšířil. "Vedle široké možnosti personalizace dárkových boxů nabízíme i možnost dárků s gravírováním laserem nebo potisků triček či hrnků. Tak si lidé mohou s dárkem pěkně vyhrát a dát tomu druhému něco skutečně originálního, na čem je znát, že si výběrem i tvorbou dali záležet," vysvětluje Lukáš Legát.

Čtyři dárky v jednom

Pokud chybí inspirace, na Manboxeo.cz se nabízí veliký výběr dárků pro všechny - dřevěné Bedny s páčidlem pro muže a Truhly s pilkou a zámečkem pro ženy nebo kovové dárkové boxy manboxeo.cz, jako jsou muniční přepravka Armyboxeo s lanem, kufr na nářadí Toolboxeo s transparentním zámkem a šperhákem nebo Manboxeo bar vyrobený z kanystru či hasicího přístroje. Obsah všech boxů lze uzpůsobit chuti a vkusu obdarovaného.

U beden a truhel dá navíc člověk místo jednoho dárku tomu druhému rovnou čtyři. "Jednak daruje zážitek z neobvyklého otevírání dárku, pak samozřejmě také unikátní obsah přesně podle chuti a vkusu obdarovaného. Součástí boxu může být navíc i osobní vzkaz od darujícího. No a box samotný pak může použít na spoustu různých způsobů, jelikož ho vyrábíme s nábytkářskou precizností z kvalitního dřeva," popisuje Lukáš Legát.

A co je nejlepší - továrna na originální dárky Manboxeo.cz pravidelně připřavuje zajímavé slevové akce, ve kterých nabízí originální dárky za příznivé ceny.