EBERLIN BIOCOSMETICS – Partner profesionálů

29.01.2024

Španělská značka Eberlin Biocosmetics představuje jedinečný koncept kosmetické péče o pleť, určený pro profesionální použití v kosmetickém salonu a estetickém centru. Společnost byla založena v roce 1984 ve Španělsku a má za sebou již 40 let výzkumu a vývoje kosmetických produktů. V České republice a na Slovensku má Eberlin zastoupení již 4 roky.

Filozofií společnosti Eberlinje použití přírodních látek v kombinaci s čistými přírodními extrakty a velmi koncentrovanými biologicky aktivními látkami. Společnost Eberlin Biocosmetics má jako jedna z mála kosmetických společností vlastní laboratoře, ve kterých se zabývá výzkumem a vývojem moderních přírodních kosmetických produktů, a právě díky těmto vlastním laboratořím můžeme velice pružně reagovat na moderní kosmetické trendy.

Naše kosmetické produkty tak vždy splňují veškerá očekávání profesionálů, i zákazníků, týkající se účinku působení na pleť a tělo. Použití velice kvalitních a koncentrovaných látek je v tomto případě zárukou pro viditelné výsledky, které zcela předčí Vaše očekávání a představy. Podívejte se, co vše Vám může tato profesionální kosmetika nabídnout.

KOMPLEXNÍ PÉČE O PLEŤ
Kosmetiku Eberlin Biocosmetics Vám doporučujeme pro okamžité zlepšení jakéhokoliv stavu pleti, ať už se jedná o pleť suchou, nebo mastnou, problematickou, s rosaceou, vráskami nebo jakoukoliv jinou problematikou. Již po prvním použití dochází k vyrovnání pH pokožky a začíná tak naše cesta za krásou pletí. Díky vyvážené synergii účinných složek, jako jsou vitamíny, kolagen a elastin, pozorujeme zlepšení stavu pleti. Mimořádně rozsáhlá nabídka profesionálních produktů zahrnuje mnoho řad péče o pleť, které Vám umožňují poskytnout Vašim klientům opravdu personalizovanou kosmetickou péči na té nejvyšší úrovni.
• 18 řad péče o pleť
• Chemické peelingy
• Séra pro microneedling
• SkinPen pro microneedling

KOMPLEXNÍ PÉČE O POKOŽKU TĚLA
Inovativní řada kosmetické péče, která vychází vstříc požadavkům moderní doby na štíhlé a pevné tělo. Obsažené účinné látky působí na spalování tuků, zlepšení stavu celulitidy, zmenšení otoků a zlepšení mikrocirkulace v pokožce. Zeštíhlující a zpevňující anticelulitidní procedury stimulují lipolýzu, tvorbu kolagenu a produkci kyseliny hyaluronové. Již během dvou týdnů aplikace přípravků můžete pozorovat vyhlazení pokožky a omezení projevů celulitidy. Kosmetické produkty z této řady můžeme doporučit, zejména pokud Vás trápí:
• Celulitida
• Lokální tukové zásoby
• Strie
• Ochablá pokožka

NUTRICOSMETICS
Laboratoře EBERLIN BIOCOSMETICS vyvinuly tuto moderní řadu potravinových doplňků pro dosažení vnitřní rovnováhy a pro udržení krásy těla uvnitř i na povrchu. Je důležité si uvědomit, že pokud nás trápí nějaký vnější problém pokožky, jako například akné nebo celulitida, tak bez spolupráce s vnitřním prostředím těla se zlepšení dostaví jen s obtížemi. Komplex pitných ampulí odráží požadavky na moderní výživu a je složen z přírodních složek, jako jsou enzymy, vitamíny, minerály a aminokyseliny. Každá produktová řada NUTRICOSMETICS Vám poskytuje:
• Přírodní ingredience
• Receptury podložené vědeckými důkazy
• Pitné ampule se snadným použitím a s příjemnou chutí a vůní
• Důraz na moderní složení bez lepku a laktózy

Eberlin Biocosmetics

www.eberlin-biocosmetics.com