Nové vydání časopisu Vaříme s láskou

06.02.2022

Editorial - Láska prochází žaludkem...

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Jídlo neslouží pouze ke konzumaci, ale také jako mezilidský most pro navazování nového přátelství. Svátek všech zamilovaných neboli Valentýn vybízí k tomu, abychom zavítali do své kuchyně a upekli nebo uvařili něco dobrého pro svou drahou polovičku. Určitě dobrým jídlem, které sami připravíte, uděláte větší radost, než když koupíte dárek v obchodě. V tomto zamilovaném čísle našeho časopisu jsme si pro vás připravili hned několik skvělých receptů a tipů, které se skvěle hodí k tomuto období. Máte si tedy z čeho vybrat.

Také nesmíme opomenout český masopust. Během něho lidé zpívají, radují se a obchází domy, kde dostanou něco dobrého k jídlu i pití. Společně přivítáme také jaro a vneseme už do naší kuchyně trochu toho zeleného, a to ve vaření i v pečení... využijeme totiž matcha prášek a špenát. Možná si teď říkáte, že jsou to zvláštní suroviny, které se moc do sladkých dezertů nehodí, ale opak je pravdou.
Určitě nám také zašlete fotografii vašeho jídla na náš Facebook - casopisvarime a my rádi vaši fotku zveřejníme pro inspiraci ostatních.

Připravili jsme si toho pro vás dost... Bude to skvělá jízda! A my jsme moc rádi, že jste s námi.

Šéfredaktor
Jan Diblíček

Zdroj: Vaříme s láskou