ELANCYL: Trenér do sportovní tašky i na poličku v koupelně

05.04.2022

Plavková sezona se kvapem blíží a zázraky na postavě se bohužel nedějí přes noc. Proto, chcete-li být se svým tělem v plavkách letos spokojená, máte nejvyšší čas začít na sobě trochu makat. Rychleji a efektivněji dosáhnete změn na své figuře díky produktům ELANCYL.

Profesionální zeštíhlující kosmetika ELANCYL má ve svém portfoliu produkty, které platí za ideální doplněk k pravidelnému cvičení a ke snaze o zdravější životosprávu. Pomáhají totiž zpevnit a formovat problémové partie, omezit viditelnost i tvorbu strií a zbavit se celulitidy, stejně jako jí předcházet. Poznejte, který z nich vám pomůže s jakou problémovou partií a podle toho si pro sebe vyberte to nejlepší.

Osvědčený recept na tělo bez celulitidy

Věděla jste, že například celulitida není ani zdaleka jen starostí baculatých žen, ale trápí dokonce i modelky? K její tvorbě bohužel přispívají i genetické dispozice, ale ještě výrazněji špatné složení jídelníčku založeného na tučné stravě a rychlých cukrech bez dostatku ovoce, zeleniny a bílkovin. Zásadní chybou je také nedostatečný pitný režim.

Co vám naopak pomůže, chcete-li celulitidě předcházet nebo ji aktivně řešit? Rozhodně napravit vše výše uvedené, k tomu přidat cviky na zpevnění stehen a hýždí a po cvičení vsadit na rychlou studenou sprchu problémových partií i následnou aplikaci profesionála ve svém oboru - zpevňujícího krému ELANCYL Fermete Corps. Krém vyhlazuje a vypíná pokožku, hydratuje ji, vyživuje a pomáhá předcházet tvorbě celulitidy díky přírodním výtažkům z hnědých řas a světlicovému oleji. Jeho dostatečné množství vmasírujte krouživými pohyby do kůže dvakrát denně, z toho ideálně jednou po studené sprše dané partie krátce po cvičení. Mimochodem: pro ještě větší efekt můžete do sprchy přizvat i osvěžující sprchový gel ELANCYL My Coach!.

Jak si udržet motivaci a dřív se radovat z výsledků

Abyste dosáhla změn na své postavě ještě rychleji a neztrácela svou motivaci cvičit a dál na sobě pracovat, značka ELANCYL si pro vás připravila dokonce i mobilní aplikaci. Jmenuje se ELANCYL My Coach! a je samozřejmě zdarma. Aplikace umí průběžně zaznamenávat a vyhodnocovat vaše pokroky na cestě za lepším stravováním a bude vás dál motivovat k pravidelnému cvičení. Stačí i deset až patnáct minut cvičení denně a garantujeme vám, že na sobě do léta rozpoznáte parádní změnu! Cviky je dobré různě obměňovat, aby si na ně vaše tělo jen tak nezvyklo. Spoustu inspirace na další nové cvičení najdete také přímo na oficiálních stránkách značky Elancyl.

Co udělat pro přitažlivější dekolt

Jediné, co zřejmě ani pravidelným cvičením nezpevníte, je vaše poprsí. I pro pevnost prsou a jejich omlazení ale můžete něco udělat. Zapojte do své následné každodenní péče novinku ELANCYL Bust Firming Serum, díky němuž se vaše kůže v oblasti dekoltu a na prsou opět krásně zpevní. Jednu až dvě dávky zpevňující gelu aplikujte na danou partii každé ráno. Krém pokožku v oblasti prsou a dekoltu nejen více zpevní, ale také zjemní, vyhladí a zhydratuje, a to pomocí sladkého mandlového oleje a vitaminu E v jeho složení.

Kdy lze očekávat první viditelné změny

Nemá smysl slibovat výsledky takzvaně přes noc a jak známo, ani ta nejúčinnější kosmetika sama o sobě mnoho nezvládne, pokud si neposkládáte mozaiku zdravějšího životního stylu kompletně. Když si ale posvítíte alespoň na své největší neduhy v jídelníčku a pár minutové cvičení denně se stane vaší novou (povolenou, ba přímo doporučenou) závislostí, ELANCYL vám pomůže s tím, abyste na sobě viděla první výsledky zhruba už za sedm dnů. Za pár dní nečekejte úbytek na váze, ale pevnější a na dotek jemnější pokožku, která bude působit mladším a zdravějším dojmem.