Elegantní set tašek z organické bavlny a produkt zdarma? Oblíbené věrnostní kartičky Sothys Paris jsou opět připraveny na léto.

06.06.2022

Věhlasná francouzská značka špičkové kosmetiky v těchto dnech přichází s novým věrnostním programem pro své zákaznice. Dovozce pro Českou republiku zvolil oblíbený koncept tak zvaných věrnostních kartiček, na které sbírají zákaznice za své nákupy produktů samolepky a díky nim mají nárok na extra dárky. Léty osvědčený systém má možnost fungovat, neboť produkty Sothys Paris lze zakoupit výhradně v partnerských salonech značky.

Za každý zakoupený produkt z obličejové, tělové péče, sluneční, pánské řady nebo make-upu, pudru či projasňujícího tria pro obličej a oči získá zákazník jeden bod v podobě samolepky na této věrnostní kartičce.
Při zakoupení pěti produktů mají následně právo na obdržení elegantního setu v terakotové barvě vyrobeného z organické bavlny, který tvoří kosmetická taštička v hodnotě 390 Kč a elegantní taška v hodnotě 940 Kč. Letní doplněk, který musíte mít!

Za nákup dalších tří produktů lze navíc získat čtvrtý zdarma v průměrné hodnotě 3 zakoupených výrobků. Tato nabídka platí pouze do 21. 8. 2022 nebo do vyprodání zásob.

Více informací na webových stránkách www.sothys.cz nebo ve spolupracujících salonech Sothys.