EMsculpt - chcete být spokojená se svým tělem? V Eva Clinic Hradec Králové vědí jak na to!

01.12.2022

Vlivem sedavého způsobu života se mnoho z nás trápí s tukovými faldíky, celulitidou, ochablou pokožkou...

Pokud si chceme udržet pěknou postavu, je to především o disciplíně, často ale ačkoliv člověk dodržuje všechna pravidla správné životosprávy, faldíky se drží zuby nehty, zadeček se při cvičení ne a ne zakulatit...a tak se začneme poohlížet po "pomocníkovi" v podobě nějakého "zázračného" přístroje...

Na trhu jich je celá řada, jak se má ale laik v tom množství zorientovat?

Prvním pravidlem je, nevybírat podle ceny. Co je levné, většinou má téměř nulový efekt a navíc může mít i negativní dopad na naše zdraví! Kvalitní přístroj musí splňovat množství kritérií a norem a jeho uvedení na trh je velmi nákladná záležitost, proto ani jeho cena není nízká.

Druhým pravidlem, které vyplývá z toho prvního, je bezpečnost. Třetím pravidlem je, vybírat pracoviště, které má dostatek zkušeností v dané problematice, říká MUDr.Eva Chovančíková z Evaclinic Hradec Králové, která má v oblasti formování postavy letité zkušenosti a disponuje hned několika FDA schválenými přístroji.
Absolutní špičkou je nyní přístroj EMSCULPT.

Jde o průlomovou technologii, která umí navodit růst svalových buněk v ošetřované oblasti a zároveň nastartovat spalování tuku v celém těle zvýšením tzv. bazálního metabolismu. Díky zvýšení metabolismu rostoucího svalu dochází zároveň i k tvorbě kolagenu v a vypínání pokožky v procvičované partii. To vše během několika sezení (ležení).

Ke klientům přistupujeme individuálně. Nabízíme kombinaci několika typů ošetření, dle jejich časových a finančních možností. EMsculpt si oblíbili jak pravidelní návštěvníci fit center, jako doplněk tréninku, tak klienti, kteří zahájili redukční dietu, častými klientkami jsou také ženy po porodu s diastázou břišních svalů. EMsculpt je technologie budoucnosti.

Pozor na zdraví nebezpečné napodobeniny EMsculpt, varuje MUDr. Chovančíková