Erotická masáž jako vzrušující předehra

13.10.2021

Sexshop ErosStar nám poradil, jak se nažhavit na smyslnou společnou chvilku. Řekl nám, že sex není jen o proniknutí. Jak se postarat o příjemně strávený moment, to se hned dozvíš.

Není úžasný pocit, když dokážeš někomu přinést intenzivní potěšení, a to pouze za pomoci doteků. Kdo by odmítl masáž svalů, která má za následek radostné uvolnění? Promasíruj a uvolni své polovičce i intimní oblasti, jen ať zakusí dvojité vzrušení!

Pro plynulý průběh masáže je nutné tělo namazat. Pořiď si masážní olej, v tomto případě by byl nejlepší volbou takový, který lze použít i jako lubrikant a je bezpečný pro styk s genitáliemi. Mírně olej zahřej, nalej ho mezi své dlaně a poté rozetři.

Návod na erotickou masáž

Nech svého milého, ať si lehne na břicho a podlož mu oblast pánve měkkým polštářem. Poté si klekni mezi jeho mírně roztažené nohy a zábava může začít!

Začni u oblasti šíje a zad. Použij krouživé pohyby ve směru hodinových ručiček. Dále postupuj po páteři, a zůstaň u hýždí. Použij krouživé pohyby a jemně přitlač. Neopomeň žádnou oblast, a to ani anální. Poté postupuj až přes stehna až k lýtkům a chodidlům. Následně obrať svého milého na záda, používej jemné hlazení v oblasti hrudníku a směřuj ještě níž. Okolo břicha se vyhni tlaku. Po pár chvílích se přesuň ke genitáliím.

Masáž penisu

Začni s mírným protahováním penisu. Poté chyť varlata a jemně je promačkej. Následně se vrať k penisu a opět si pohraj. Nakonec zakonči u žaludu.

Za zkoušku stojí sáhnout také po pánském masturbátoru jakožto vzrušující hračce. Použití pomůcky je smyslné a oběma se to může velmi líbit.

Masáž vagíny

Začni s jemnými krouživými pohyby v oblasti klitorisu. Poté prováděj jemné tažené pohyby směrem dolů k vaginálnímu otvoru. Následně zasuň jeden až dva prsty do pochvy a jemně ohýbej konečky prstů. Pokud je to partnerce příjemné, přidej více prstů nebo zrychli.

Partnerka jistě ocení, pokud přijdeš s krásným vibrátorem. Takový masážní strojek se hodí na ramena, ale i stimulaci celé vaginy.

Každá část si zaslouží pozornost. Pokračuj dle libosti a fantazie. Ty přeci nejlépe víš, co má tvůj partner či partnerka nejraději. Pokud máš chuť, zakonči masáž orálem a nezapomenutelným orgasmem!

ErosStar má celou řadu článků s tipy a radami jak na lepší sex. Stačí navštívit Sex Blog ErosStar a nechat se inspirovat.