Erotická masáž jako vzrušující předehra

10.04.2024

Často se říká, že dobrá masáž je lepší než sex. Co ovšem tyto dvě aktivity spojit? Erotické masáže mohou být úžasnou a žhavou předehrou!

Příprava

Erotická masáž je způsob, kterým si můžeš splnit všechny své intimní fantazie. Existuje mnoho typů a způsobů těchto smyslných masáží. Pro plný zážitek si se svým partnerem vyberte příjemné prostředí. Zhasni nebo ztlum světla a zapal svíčky. Není od věci zapálit vonnou svíčku či rozehřát esenciální oleje, zapojíš do hry více smyslů. "U masáže si lze vybrat, jestli chce být masérka zcela nahá nebo si na sebe vezme pohodlné prádélko. Obě varianty jsou naprosto vhodné," dodává Erosstar.

Pro plné potěšení je třeba tělo namazat, aby byla zajištěna kluzkost a příjemný průběh masáže. Jistě nechceš svému partnerovi dřít rukama o jeho nahé tělo. Vhodnou možností je použít přímo erotický masážní olej. Můžeš použít obyčejný nebo ochucený masážní olej, na kterém si pochutnáš. Vlož olej do mikrovlnné trouby či hrnce a mírně ho ohřej. Jistě nechceš svého milého popálit, proto zkontroluj teplotu a nanes erotický masážní olej nejdřív do svých dlaní. Až poté jej nanes přímo na svého partnera a rozetři.

Masáž krok za krokem

Jak udělat erotickou masáž? Zde je návod krok za krokem.

Nech, ať si lehne na břicho. Podlož oblast pánve polštářem či ručníkem a ať mírně roztáhne nohy.

1. Krk a záda
Tato oblast bývá často nejvíce napjatá a ztuhlá. Začni s krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček a postupuj od krku přes celou páteř až dolů.

2. Hýždě
Stimuluj svaly hýždí, jak je libo. Neopomeň žádnou oblast, a to ani anální. Pokud je to tvému partnerovi příjemné, promasíruj i oblast konečníku. Penetrace může být v tuto chvíli velmi lákavá.

3. Nohy a chodidla
Vnitřní stehna bývají velmi citlivou erotogenní zónou. Pohraj si s touto oblastí a poté postupuj níže přes lýtka až k chodidlům. Chodidla masíruj pomocí palce a využij ne příliš silný tlak.

4. Hruď
Zde si lehne na záda. Nevyhýbej se oblasti bradavek, jemné hlazení jistě vyvolá vzrušující pocity u obou.

5. Pohlavní orgány
Promasíruj opět vnitřní stehna a tentokrát se přibliž až ke genitáliím. V malých kruzích stimuluj celou oblast. Každá část si zaslouží pozornost. Pokračuj dle libosti a fantazie. Pokud máš chuť, zakonči masáž orálem.