Erotické oblečení 100x jinak a vždy neodolatelně sexy

24.02.2023

Všichni máme v našich zásuvkách či šuplících nějaké spodní prádlo, které upřímně řečeno, již zažilo svá nejlepší léta. Ve stejné zásuvce se určitě najde i několik pěkných krajkových podprsenek a kalhotek pro zvláštní příležitosti. Nejen na Valentýn to chce udělat obměnu šatníku.

Tyto malé krajkové poklady zoufale touží po vyvětrání a vytažení ze šuplíku. Dolce a Gabbana však jednou správně řekli: "Spodní prádlo je maximálním vyjádřením ženské ženskosti". Nosit krásné spodní prádlo není o mužích!

Pro koho je vhodné erotické oblečení?

"Pro každého, kdo má chuť si zpestřit, okořenit, obohatit a ojinačit svůj intimní a sexuální život. Nejeden z nás si jistě představoval toho druhého v sexy kostýmu," poznamenává David Knieradl z hračkářství pro dospělé Erosstar.cz.


Seber trochu odvahy a překvap svou drahou polovičku v erotickém prádle, jistě se dočkáš jen pozitivních a vzrušujících odpovědí.

Nejoblíbenější typy erotického oblečení

Existuje mnoho druhů erotického oblečení. Představíme si ty nejznámější a nejoblíbenější kategorie.

Erotické spodní prádlo

Jedná se o velmi širokou kategorii spodního prádla, jehož cena může sahat od cenově dostupnějšího mokrého spodního prádla ve fetišovém stylu a roztomilých krajkových kalhotek až po luxusní až elegantní latexové oblečení.

"Toto spodní prádlo můžeš nosit nejen při sexu, díky tomu jsou sexuální hrátky žhavější," dodává prodejce intimního prádla Erosstar.cz.

Erotické kostýmy

Nošení sexy kostýmu ti pomůže vcítit se do jiné role. Máš šanci stát se kýmkoliv si jen přeješ. Co takhle sexy učitelka nebo provokativní zdravotní sestra?

Latexové oblečení

Latex je silně přiléhavý, postavu obepínající materiál. Latex je často používám při BDMS hrátkách a je silně spojován s rolí takzvaných domin. Už jen kvalita a lesk tohoto materiálu vyzařují dominanci, vyšší postavení a nadhled.

Erotické korzety

Díky nošení sexy korzetu nejenže vypadáš hubenější, ale i lépe vytvarovaná. Korzet zmenší pas, srovná nedokonalosti a zvedne ti ňadra.

Bodystocking

Bodystocking je jednodílný přiléhavý oděv, který zakrývá trup, nohy a někdy i paže. Obvykle je oblek vyrobený z průhledné látky podobné té, která se používá na punčochy.