ESPRIT Rise & Shine – dokonalá letní vůně, se kterou zazáříte

10.06.2023

Zahalte se do zářivé aury optimismu prosluněného letního dne s vůní Rise & Shine od Esprit. Koktejl tropického ovoce prostoupený něžnými květinami, smyslnou vanilkou a elegantními dřevitými tóny ve vás probudí ryzí radost ze života nejen v blížícím se letním období.

Každý den přináší spoustu výzev, ať už jste na dobrodružné dovolené, nebo v obvyklém pracovním kolotoči. Překonávat je hravě a s lehkostí vám pomůže květinově ovocná parfémovaná voda Rise & Shine od Esprit. Její flakon zbarvený do korálových nuancí se zlatými detaily evokuje východ slunce na začátku krásného letního dne. Stejně příjemné pocity ve vás vyvolá i její obsah, a to hned od úvodních tonů.

První nádech vás přenese k plážovému baru ve snové tropické destinaci, kde si vychutnáte lahodný drink plný šťavnatého ovoce. Citrusové tóny mandarinky a grapefruitu probudí vaše smysly a hravé tóny ananasu, jahod a marakuji navodí dokonalou prázdninovou atmosféru.

V srdci se rozvíjí květinový buket, který rafinovaně podtrhne vaši ženskost. Intenzivní tóny jasmínu v něm doplňuje něžná vanilka společně s pivoňkou, orchidejí a smyslnou vanilkou. Závěr tvořený pižmovými a dřevitými tóny se postará o podmanivou voňavou stopu, která vás bude příjemně provázet po několik hodin.

Přesně taková by měla být dokonalá vůně na léto. Esprit Rise & Shine EdP seženete v praktické "cestovní" 20 ml velikosti v drogeriích dm. A hurá na prázdniny!