Excalibur city - neobyčejné nákupní a zabavní centrum pro celou rodinu

02.06.2022

Nachází se v Hatích u Znojma. Otevřené je 365 dní v roce a naleznete zde Free Shop s nabídkou ušlechtilých destilátů, vín a sektů z celého světa, parfumerii, jeden z největších walk-in humidorů v Evropě, spoustu butiků, obchodů, zvířecí centrum Dr. Dolittle, zážitkové restaurace, Asia bazar, wellness & beauty centrum a spoustu dalšího.

Dětský svět MERLIN'S KINDERWELT, který okouzlí hlavně všechny děti! Mohou se těšit na více než 200 atrakcí - na zemi, ve vodě, ve vzduchu, i pod střechou. Merlinův dětský svět nabízí zábavu pro malé i velké!
Vstup je zcela zdarma!

Největší MUZEUM TERRA TECHNICA na světě nabízí cestu časem světem hudby a techniky!
Na ploše 8 500 m2 naleznete 950 jukeboxů, 250 flipperů, stovky videoher v sekci Pixel World a spoustu dalšího.

Muzeum je rozděleno do šesti tématických sektorů a celkově zde naleznete téměř 3 500 exponátů, které
jsou plně funkční a můžete si je také vyzkoušet.

MERLIN'S CAMP je mobilheimová vesnička, která nabízí všem návštěvníkům možnost strávit poklidný pobyt v moderně zařízeném kempu. Celkem 28 mobilheimů s kompletním servisem: kuchyň, klimatizace, koupelna s vlastní toaletou, televize, wi-fi, pohodlné postele včetně lůžkovin.

Mobilheimy jsou rozesety v parčíku plném zeleně a dětských prolézaček.

Další možností ubytování je unikátní JUKEBOX HOTEL, který nabízí 36 plně vybavených pokojů, se snídaní. Každý hotelový pokoj je zasvěcen známému hudebníkovi nebo hudební skupině.

A nyní vás tu čeká nově otevřená MERLIN'S FARM se spoustou zvířátek, jako jsou alpaky, mini oslíci, prasátka, slepice, ovečky, kozy a spousta dalšího. Vstup je zdarma!

Neváhejte a vydejte se s rodinou do EXCALIBUR CITY! Zážitkového městečka v České republice na hranicích s Rakouskem.

Pokud je pro vás Excalibur City daleko a nechcete přijít o výhodné nákupy, navštivte náš www.EXCALIBURSHOP.com, kde můžete nakoupit luxusní parfémy, hodinky, sluneční brýle, lihoviny, cukrovinky a mnoho dalšího.

www.excaliburcity.com