Excalibur city - neobyčejné nákupní a zábavní centrum pro celou rodinu!

15.12.2022

Nachází se na česko-rakouských hranicích v Hatích u Znojma. Otevřené je 365 dní v roce a naleznete tam vše!

Free Shop s nabídkou ušlechtilých destilátů, vín a sektů, parfumerii, jeden z největších walk-in humidorů v Evropě, spoustu butiků, obchodů, zážitkové restaurace, Asia bazar, wellness & beauty centrum, dětský zábavní park Merlin's KinderWelt a největší muzeum jukeboxů a pinballů Terra Technica na světě. Ubytovat se můžete např. v naprosto unikátním Jukebox Hotelu.

MERLIN'S KINDERWELT okouzlí hlavně všechny děti! Mohou se těšit na více než 200 atrakcí - na zemi, ve vodě, ve vzduchu, i pod střechou. Merlinův dětský svět nabízí zábavu pro malé i velké! Vstup je zcela zdarma! Atrakce se platí vlastní měnou - tokeny. Pro milovníky adrenalinu jsou k dispozici motokáry a čtyřkolky. Atrakce, které se těší velké pozornosti i dospěláků a teenagerů.

MUZEUM TERRA TECHNICA nabízí cestu časem světem hudby a techniky! Na ploše 8 500 m2 naleznete 950 jukeboxů, 250 flipperů a stovky videoher. Celkově zde naleznete více než 3500 exponátů, které jsou plně funkční a můžete si je tak vyzkoušet. Terra Technica představuje zlaté časy, kdy slavily hvězdy jako Fred Astaire, Elvis Presley a Marilyn Monroe, vrchol své kariéry. Při procházce expozicí strnete úžasem i nad jedinečnými automobilovými veterány anebo vás zaujme originální Batmobil z roku 1989, který se objevil ve filmech Batman a Batman se vrací. Do dubna 2023 má muzeum zimní pauzu, při které chystáme pro návštěvníky spoustu novinek!

MERLIN'S FARM Nově otevřený farmapark se spoustou zvířátek a interaktivních her pro děti. Vstup je zcela zdarma!

JUKEBOX HOTEL nabízí stylové ubytování přímo v Excalibur City!

NON STOP otevřený hotel, který nabízí 36 plně vybavených pokojů, se snídaní.

Každý hotelový pokoj je zasvěcen známému hudebníkovi nebo hudební skupině. Ubytujete se raději v pokoji Queenů nebo Michaela Jacksona?

Více na www.excaliburcity.com